لطفا این معجون را این ‌قدر هم نزنید!
واکنش عباس آخوندی به توییت نماینده مجلس تهران:

لطفا این معجون را این ‌قدر هم نزنید!

اسرار امروزاگر کس دیگری جز شما بود، آیا نتیجه همین بود؟/  لطفا با خیال راحت طاق‌باز بخوابید!/ رندان همه داوطلبند؟!/ هرچند به ‌موجب قانون، عدم حضور متهم در دادسرا با وجود چندین بار احضار منجر به جلب می‌گردد، البته کسی هم شما را جلب نکرد؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از دیده بان ایران؛ سید نظام الدین موسوی در توییتی در خصوص پرونده خود با عباس آخوندی اعلام کرد:« پس از مدتها رفت و آمد پرونده و بررسی قضایی، نهایتاً دفاعیاتم در دادسرا و دادگاه مقبول افتاد و از شکایات آقایان حسین فریدون برادر رئیس جمهور و عباس آخوندی وزیرسابق مسکن و شهرسازی تبرئه شدم. برای اصلاح امور، افشاگری و ایستادگی در برابر فساد و تخلف و ناکارآمدی از اوجب واجبات است.»

عباس آخوندی وزیر مستفی راه و شهرسازی نیز در واکنش به توییت نماینده تهران که از تبرئه خود خبر داده بود، نوشت:

جناب آقای سید نظام الدین موسوی

شما لطفا با خیال راحت طاق‌باز بخوابید، همه به وظیفه‌ی اخلاقی خود واقفند. شما نیازی به حضور در جلسه‌های بازپرسی ندیدید، همچنان‌ که شرکت نکردید. لذا، رسیدگی به اتهام‌هایی بسیار آشکار و سرراست به دلیل عدم ‌حضور شما، علیرغم احضارهای مکرر و بی‌توجهی‌تان به سیستم قضایی بیش از 5 سال به ‌طول انجامید. اگر تمایل داشتید آمار عدم حضور شما در جلسه‌های بازپرسی و تعیین وقت‌های بعدی را منتشر می‌کنم. هرچند به‌موجب قانون عدم حضور متهم در دادسرا با وجود دلایل و چندین بار احضار منجر به جلب می‌گردد. البته کسی هم شما را جلب نکرد. با آن همه اتهام و افترایی که شما بستید، هیچ نیازی به حضور در دادگاه هم ندیدید. لذا، حضور هم نیافتید. نمی‌دانم اگر کس دیگری جز شما بود، آیا نتیجه همین بود؟ اگردوست داشتید متن کیفرخواست دادستان محترم و حکم دادگاه محترم بدوی را هم انتشار می‌دهم. حتما مطلعید که احکام زمانی قابل استناد می باشند که قطعیت یافته باشند در حالی که پرونده جنابعالی همچنان جهت تجدیدنظرخواهی در دادگاه مفتوح و مطرح رسیدگی می‌باشد.

به هر روی، برای شما محکومیت که سهل است، جایزه هم باید دریافت کنید. ازاین‌رو، در حالی‌که یک‌درصد مردم تهران هم شما را نمی‌شناسند، در لیست قرار می‌گیرید و به‌عنوان نماینده هم انتخاب می‌شوید. اگر معنی ایستادگی در برابر فساد و تخلف و ناکارآمدی این است، رندان همه داوطلبند. البته که شاید شما شایستگی‌هایی دارید که دیگران ندارند. در ضمن جهت مزید استحضارتان، از سال ۱۳۹۰ در کشور وزارت مسکن و شهرسازی نداریم و نام این وزارتخانه به راه و شهرسازی تغییر پیدا کرده است. همین‌طور که ایستادگی می‌فرمایید کمی هم دقت کنید.

عزیز من! من قصد نداشتم که این موضوع را خبری کنم، شما خواستید. لطفا این معجون را این ‌قدر هم نزنید. صرف‌نظر از نتیجه تجدید نظر، به وجدان خود مراجعه کنید. البته که در هر صورت خدا ناظر است و مردم آگاه و این ترفندها راه به‌جایی نمی‌برد.

ارسال شده در چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳ قبل از ظهر
کد خبر: 7361417
آخرین خبر ها
گزیده خبرها