بیش ‌از یک میلیون  دستگاه خودرو  در نوروز به گیلان وارد شدند
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان:

بیش ‌از یک میلیون دستگاه خودرو در نوروز به گیلان وارد شدند

اسرار امروزحدود 67 درصد از تصادفات جاده‌ای در محورهای ارتباطی فرعی و روستایی استان گیلان در مدت اجرای طرح نوروزی رخ داده است/ 54 درصد از تصادفات مهم استان در مدت زمان اجرای طرح نوروزی مربوط به خودرو بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تسنیم، سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: بیش ‌از یک میلیون و 90 هزار دستگاه خودرو  در طی مدت اجرای طرح نوروزی در گیلان وارد استان شد.

صفاری اظهار داشت: ورودی خودرو در ایام نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 300 درصد رشد داشته است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان افزود: با وجود حجم بالای ورود مسافران به استان گیلان در جاده‌های ارتباطی ترافیک روانی وجود داشت و در محورهای برون‌ شهری استان گیلان شاهد کاهش آمار جانباختگان حوادث جاده‌ای بودیم.

وی با اشاره به حدود 67 درصد از تصادفات جاده‌ای در محورهای ارتباطی فرعی و روستایی استان گیلان در مدت اجرای طرح نوروزی تصریح کرد: عمده‌ترین علت این تصادفات عدم توجه رانندگان به جلو و عدم رعایت حق تقدم بوده و مابقی تصادفات در محورهای اصلی استان رخ داده  است.

 صفاری خاطرنشان کرد: تقریباً 54 درصد از تصادفات مهم استان در مدت زمان اجرای طرح نوروزی مربوط به خودرو و 34 درصد مربوط به تصادفات موتور سیکلت سواران بوده است.

ارسال شده در یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۸:۳۵ بعد از ظهر
کد خبر: 9941808
آخرین خبر ها
گزیده خبرها