کرونا باعث کاهش دوره های آموزشی در شرکت گاز گیلان نشد

کرونا باعث کاهش دوره های آموزشی در شرکت گاز گیلان نشد

اسرار امروزمیزان کلاس های آموزشی برگزار شده در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 21 درصد رشد داشته و بالغ بر 90 هزار نفرساعت آموزش در شرکت گاز استان گیلان انجام شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام انجام بیش 90 هزار نفرساعت آموزش در سال گذشته شرکت اظهار داشت: با برنامه ریزی های بعمل آمده علیرغم شیوع ویروس کرونا، کلیه دوره های آموزشی در زمان مقرر و از طریق ارتباط ویدئویی برگزار گردید.

وی با بیان این موضوع اظهار داشت: میزان کلاس های آموزشی برگزار شده در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 21 درصد رشد داشته که این مهم نشان از توجه ویژه شرکت ملی گاز به امر دانش افزایی کارکنان و افزایش بهره وری سازمان دارد.

حسین اکبر با بیان اینکه دوره های آموزشی برگزار شده در سال  99 برای بیش از 11 هزار و 600 نفر به ثبت رسیده است، اظهار داشت: این آمار تاکنون بالاترین میزان نفرآموزش ثبت شده در سطح شرکت گاز استان گیلان می باشد.

مدیرعامل گاز گیلان دوره های استاندارد 10002 و 10004، 10015، 14001، 45001 و 50001، قانون رسیدگی به تخلفات اداری، اصول انتشار امواج و شبکه های رادیویی، حقوق شهروندی، حفاظت کاتدی پیشرفته، ایمنی کار در فضای بسته، مدیریت واکنش در شرایط اضطراری و اصول به کارگیری دستگاه های اندازه گیری و کالیبراتور را از مهم ترین دوره های آموزشی برگزار شده در سال 99 عنوان نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با ضروری برشمردن مبحث دانش افزایی کارکنان بیان نمود: هدف اصلی برگزاری این دوره های آموزشی، افزایش توانمندی و سطح بهره وری کارکنان و به تبع آن بهبود خدمات رسانی و افزایش میزان رضایتمندی مشترکین محترم می باشد.

ارسال شده در جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
کد خبر: 5788051
آخرین خبر ها
گزیده خبرها