دست مافیا  با ورود دادگستری استان گیلان قطع شد

دست مافیا با ورود دادگستری استان گیلان قطع شد

اسرار امروزدادستان مرکز استان گیلان گفت: با اقدامات دستگاه قضایی و قطع دست مافیای واردکننده و حذف موانع موجود برای عرضه محصولات یک شرکت تولید سیلندر اکسیژن به بازار، در حال حاضر روند تولید در این کارخانه به وضع عادی برگشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری و سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از یک شرکت تولید سیلندر اکسیژن در شهرک صنعتی سپیدرود بازدید کردند. دادستان مرکز استان گیلان طی این بازدید با بیان اینکه یکی از رسالت های بزرگ قوه قضاییه در دوره تحول حمایت از تولید است، خاطرنشان کرد: با اعلام شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری، دستگاه قضایی نیز بیش از پیش در راستای رفع موانع و پشتیبانی از تولید اقدام می نماید.

وی در خصوص بازدید از این واحد تولیدی گفت: این شرکت، تولیدکننده سیلندرهای اکسیژن قابل حمل است که با مشکلاتی که در عرصه تولید با آن مواجه شد به دستگاه قضایی مراجعه نمود.

دادستان مرکز استان گیلان افزود: با بررسی مشکل این واحد تولیدی مشخص شد علیرغم کسب همه مجوزهای لازم برای تولید و عرضه محصولاتش به بازار، به دلیل ایجاد مانع از سوی صنف مربوطه در آستانه تعطیلی قرار گرفته است.

فلاح میری با اشاره به رقابت محصولات این شرکت با نمونه های وارداتی تصریح کرد: این شرکت با عرضه محصولاتش، از سهم واردکنندگان در بازار کاسته است که همین امر سبب بهانه جویی آنان و ایجاد مانع برای فعالیت این کارخانه و فروش سیلندرهای این شرکت در سطح کشور شد.

وی با بیان اینکه با وجود ارائه همه مجوزهای لازم از سوی این شرکت، دادستانی با ارسال محصولاتش به مراجع ذیصلاح برای بررسی مجدد کیفیت آنان استعلام گرفت، افزود: پس از کسب اطمینان از کیفیت محصولات این شرکت، با اقدامات دستگاه قضایی و قطع دست مافیای واردکننده و حذف موانع موجود برای عرضه تولیدات این شرکت به بازار، در حال حاضر روند تولید در این کارخانه به وضع عادی برگشته است.

فلاح میری در پایان گفت: با اشتغال مجدد کارگران در این واحد تولیدی، به زودی فاز دوم این کارخانه نیز راه اندازی خواهد شد که سهم بسزایی در جلوگیری از خروج ارز از کشور خواهد داشت.

ارسال شده در جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر
کد خبر: 3695151
آخرین خبر ها
گزیده خبرها