یک فرد خاص را می خواهند به هر قیمت از صندوق بیرون بیاورند!
احمدی نژاد و سریال ادعاهای جنجالی:

یک فرد خاص را می خواهند به هر قیمت از صندوق بیرون بیاورند!

اسرار امروزجزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند!/ کشور و هسته ای را بدون هیچ ثمری فروختند!/ به آیت الله رئیسی هم خواهند گفت نیاید!/ فیتیله آمار کرونا را مقداری بالا کشیده اند/ هر دو در کنار گذاشتن مردم شریکند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز،  محمود احمدی نژاد بار دیگر در  در جمع  عده ای از مردم اردبیل ادعاهای جنجالی دیگری را درباره انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد . این بار در سخنان خود از اینها و آنها بدون ذکر نام سخن گفت که در تحیت فشار قرار دادن مردم شریک هستند! وی در بخشی از این اظهارات با تاکید بر اینکه می‌خواهند انتخابات را عقب بیندازند! گفت: دولت نهم و دهم علی‌رغم کارشکنی ها تمام رکوردهای سازندگی را در کشور زده است. اینها می گفتند که در دولت قبل همه سرباز بودند و ما ژنرال هستیم و کاری می کنیم که کارهای دولت قبل اصلا به حساب نیاید. بعد هم رفتند قراردادهایی را بستند و کشور و هسته ای را بدون هیچ ثمری فروختند.

وی با اشاره به اینکه جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند! افزود: الان دستشان خالی است و مردم از انها برگشته اند. لذا دوباره راه افتاده اند که بروند مذاکره کنند! انتخاب نزدیک است و فیتیله آمار کرونا را مقداری بالا کشیده اند. آمارهم دست خودشان است و گروه ناظر مستقلی هم وجود ندارد. قبلا هم بود که آمار را بالا وپایین می کردند.

وی اضافه کرد: این گروه نگرانند و می گویند که در فضای کرونا گروه مقابل کاندیدایی دارد که می خواهد حتما او را سر کار بیاورد. فضای کرونا بسیار خوب است زیرا اگر مردم شرکت نکنند، آن را به کرونا ربط می دهند. اینها هم دستشان خالی است. دوباره رفته اند مذاکره کنند و مذاکره هم به سرعت جواب نمی دهد. لذا باید انتخابات را به عقب بیندازند تاشرایط را مقداری تغییر دهند.

احمدی نژاد اظهار داشت: گروه مقابل یک برنامه یا پازل برای کشور دارد. یک قطعه اصلی آن پازل، فرد خاصی است که می خواهند او را به هر قیمت از صندوق بیرون بیاورند، ولو آنکه مردم ده بار هم به او رای نداده باشند!

وی خاطرنشان کرد: آنها می گویند فرصت خوبی است. آمار کرونا که بالا می رود، انتخابات را برگزار می کنیم و نارضایتی و عدم مشارکت مردم دیگر دیده نمی شود و خواهیم گفت خیلی خوب و قابل قبول است.

وی تاکید کرد: به شما بگویم که اینها همه را به جز نفرات خودشان کنار خواهند گذاشت. به بعضی ها هم گفته اند نیایند. به نظرم می رسد که به آیت الله رئیسی هم خواهند گفت نیاید. ممکن است آقای رئیسی فردا بگوید که من کاندیدا نیستم.

وی با تاکید بر اینکه می دانیم موضوع چیست! گفت: افراد را کنار می گذارند تا آن فرد خاص رای بیاورد. اینها می خواهند که انتخابات زود برگزار شود تا در همین فضای کرونا کارشان را انجام دهند. یعنی دو طرف در بالابردن جو کرونا و تحت فشار قراردادن مردم شریک هستند و هر کدام سهم خودش را می برد و هر دو در کنار گذاشتن مردم شریکند.

ارسال شده در جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
کد خبر: 4786675
آخرین خبر ها
گزیده خبرها