خبرنگاران برای تزریق واکسن در اولویت سوم مشاغل پرخطر قرار دارند

خبرنگاران برای تزریق واکسن در اولویت سوم مشاغل پرخطر قرار دارند

اسرار امروزتنها بانک اطلاعاتی موجود جهت ارائه به ستاد واکسیناسیون ، خانه مطبوعات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خبرآنلاین؛ محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در خصوص واکسن کرونا نیز خبرنگاران در اولویت سوم مشاغل پرخطر قرار گرفتند.

  اسماعیلی افزود: بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، خبرنگاران پس از گروه یک که شامل کادر بهداشت و درمان، جانبازان و بیماران خاص و گروه دو که شامل سالخوردگان بالای ۶۵سال هستند، در گروه سوم مشاغل پر خطر برای واکسن‌کرونا قرار دارند.

وی اضافه کرد: با توجه به آغاز مرحله دوم واکسیناسیون در کشور و احتمال درخواست لیست خبرنگاران برای قرار گیری در اولویت برنامه ایمن سازی در استان قزوین، تنها بانک اطلاعاتی موجود جهت ارائه به ستاد واکسیناسیون استان، پایگاه خانه مطبوعات بوده و تنها اعضای اصلی خانه مطبوعات جهت دریافت واکسن معرفی می شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تاکید کرد: خبرنگارانی که هنوز عضو خانه مطبوعات نشده و درخواست عضویت نداده اند هرچه سریعتر جهت عضویت اقدام کنند. رعایت شروط آیین نامه عضویت در خانه مطبوعات الزامی است و همچنین اعضایی که در خانه عضویت افتخاری دارند جهت تبدیل عضویت خود به اصلی می توانند مدارک خویش را کامل کرده و پس از لغو عضویت مجددا جهت تبدیل به عضویت اصلی با مدارک کامل اقدام کنند.

ارسال شده در جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
کد خبر: 4278210
آخرین خبر ها
گزیده خبرها