14 فعال رسانه ای کاندید انتخابات ششمین دوره شورای شهر در استان گیلان هستند

14 فعال رسانه ای کاندید انتخابات ششمین دوره شورای شهر در استان گیلان هستند

اسرار امروز. نکته قابل توجه انتخابات ششمین دوره شورای شهر در استان گیلان افزایش تعداد داوطلبانی است که سابقه فعالیت در حوزه رسانه را دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از دیار میرزا، اگرچه همواره نقش تاثیرگزاری میان خبرنگاران و انتخابات وجود داشته است اما چند دوره ای می شود که برخی اصحاب رسانه در کنار ایجاد شفافیت، رقابت سیاسی و انتخاباتی و به عبارت روشن تر گرم کردن تنور فضای انتخابات؛ خودشان نیز وارد گود شده و در انتخابات شوراها کاندیدا شده اند.

درحالی زمان زیادی تا ۲۸ خردادماه و برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ باقی نمانده که این روزها بر میزان شور انتخاباتی افزوده شده است، هرچند هنوز با فضای ایده آل دوره های پیشین فاصله زیادی داریم.

نکته قابل توجه انتخابات ششمین دوره شورای شهر در استان گیلان افزایش تعداد داوطلبانی است که سابقه فعالیت در حوزه رسانه را دارند.

به طوریکه بهنیا ثابت رفتار خبرنگار و مدیرمسئول پایگاه خبری حرف تازه، معصومه پاداش ستوده خبرنگار سابق فارس و مسئول سابق خبرگزاری موج در گیلان، مجید محمدپور روزنامه نگار، مدرس علوم ارتباطات و مدیرمسئول نشریه واکنش، ام البنین فتوحی فعال رسانه در حوزه مدیریت شهری و خبرنگار دیارمیرزا، میلاد ابراهیمی خبرنگار و مدیرمسئول آوای رشت، سیدحسین رضویان خبرنگار هفته نامه رخداد گیلان و مدیر سابق روابط عمومی آب منطقه ای برای شورای شهر رشت کاندیدا شده اند. 

ناگفته نماند که میثم محبوب خبرنگار ورزشی استان برای شورای شهر صومعه سرا، مهدی میزانی مدیرمسئول وارنا خبر برای شورای شهر تالش، عرفان منصوریان برای شورای شهر فومن، حامد رمضانی مدیرمسئول ابریشم پرس برای شورای شهر لاهیجان و مهدیه رزاقی نیز برای شرکت در انتخابات پیش رو کاندیدا شده اند.

همچنین علی احمدنیا کارمند اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، پوریا قویدل کارمند اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان و مصطفی بلورچی مدیر رادیو رشت و تهیه کننده برنامه های فرهنگی سه چهره دیگری هستند که اگرچه خبرنگار نیستند اما به دلیل ماهیت کاری خود همواره ارتباط خوبی با اصحاب رسانه داشته و دارند.

در پایان باید صبر کنیم تا ببنیم آیا مردم به خبرنگارانی که روزی مورد وثوق آنها و گوش شنوایشان برای شنیدن مشکلاتشان بوده اند اینبار برای رفع مشکلات نیز اعتماد خواهند کرد.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۵ قبل از ظهر
کد خبر: 2577219
آخرین خبر ها
گزیده خبرها