وزیر نیرو باید منتظر برخورد جدی مجلس باشد
سید علی آقازاده :

وزیر نیرو باید منتظر برخورد جدی مجلس باشد

اسرار امروزمجلس به راحتی از این موضوع نمی‌گذرد/ مردم با ضعف مدیریت و رفتار غیر حرفه‌ای دولت آشنایی دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سیدعلی آقازاده  نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعی مکرر برق  که به حق منجر به آزرگی خاطر مردم شده است،.

آقازاده با اشاره به اینکه  با انتقاد از عدم برآوردهای لازم ودقیق در توزیع و رفع مشکلات، افزود: بحث کمبود و خشکسالی موجود درست است اما اینکه متولیان امر پیش بینی لازم را در مدیریت این موضوع نداشته و امروز هم پاسخگو نیستند، قابل پذیرش نیست.

سیدعلی آقازاده اضافه کرد:  ضعف مدیریت، ضعف توزیع و همچنان‌ عدم ترمیم و اصلاح به موقع شبکه‌ها از چشم مجلس پنهان نمانده و با حساسیت پیگیر خواهد بود. 

نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزیر نیرو باید پاسخگو باشد و مجلس به راحتی از این موضوع نمی‌گذرد، افزود: مردم با ضعف مدیریت و رفتار غیر حرفه‌ای دولت آشنایی دارند اما قطعا رفتار آقایان را هیچ گاه فراموش نمی‌کنند.

آقازاده با بیان اینکه وزیر نیرو در صورت‌ عدم پاسخگویی باید منتظر برخورد جدی مجلس باشد، گفت: به وزیر نیرو تذکر می‌دهیم درصورت ادامه‌دار بودن این روند غیر منطقی سوال و تذکر از مجلس در انتطار او خواهد بود.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱۲ بعد از ظهر
کد خبر: 0686547
آخرین خبر ها
گزیده خبرها