حتی یک توپ فوتبال هم در اختیار ما نگذاشتند!
مدیرعامل مجموعه ورزشی متحدان فوتبال:

حتی یک توپ فوتبال هم در اختیار ما نگذاشتند!

اختصاصی/ اسرار امروزبه دلیل استقبال گسترده در بیشتر مواقع ظرفیت نداریم/ هیچ محدودیت سنی برای حضور در این دورهمی های ورزشی نداریم/ پیشنهاد می شود شهردار محترم رشت یکبار از این مجموعه بازدید کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مهدی خلیلی مدیرعامل مجموعه ورزشی متحدان فوتبال در یک گفتگوی اختصاصی گفت: متحدان فوتبال در سال ۱۳۷۷ توسط استاد لاله زاری که سابقه مربیگری در پرسپولیس رشت، سپیدرود و نساجی مازندران را در کارنامه خود داشت و از مربیان مطرح استان گیلان و کشور بودند، شروع بکار کرد.

مدیرعامل متحدان فوتبال در ادامه با اشاره به اینکه استاد لاله زاری با برگزاری دورهمی های ورزشی توانست جمع کثیری از آقایان را برای حضور در این دور همی ورزشی و فوتبال وارد این مجموعه کند، افزود: این دور همی های ورزشی در ادامه فعالیتش توسط سینا لاله زاری در سال 1397 بصورت حرفه ای دنبال شد.

خلیلی با بیان اینکه مجموعه متحدان فوتبال اکنون در سطح باشگاهی فعالیت می کند ، اضافه کرد: این دورهمی ورزشی در قالب فوتبال برای رفع خستگی آقایان در پایان هفته برگزار می شود تا با فراموش کردن مشکلات و حواشی زندگی اجتماعی، پایان هفته خوبی تجربه کنند.

وی با اشاره به اینکه هیچ محدودیت سنی برای حضور در این دورهمی های ورزشی نداریم ، خاطرنشان کرد: این مجموعه با ایجاد محیطی سالم در پایان هفته و  در دو سانس 35 دقیقه تلاش می کند تا تنشهای اجتماعی حاضرین را کم کند .

خلیلی با اشاره به فعالیت حدود 5 ساله این مجموعه گفت: افرادی که در این دورهمی ورزشی حضور دارند به دلیل مفرح بودن اینگونه دور همی های ورزشی، دیگران را نیز تشویق به حضور در این مجموعه می کنند .

وی با بیان اینکه هیچ حمایتی از هیئت فوتبال استان گیلان و دولت نشدیم، گفت: حتی یک توپ فوتبال هم در اختیار این مجموعه نگذاشتند اما اسپانسرهای بسیار خوبی داریم که از لحاظ مالی از این دورهمی های ورزشی حمایت می کنند که جای قدر دانی دارد.

مدیرعامل متحدان فوتبال یادآور شد: در تیمهای لیگ برتر شاید تیمهایی داشته باشیم که یک دست لباس ورزشی مناسب هم نداشته باشند اما با حمایت و استقبال مردم ، این مجموعه دارای 4 دست لباس با اسم و لگوی باشگاه بوده و هرکسی متقاضی ورود به این مجموعه ورزشی باشد، به لحاظ امکانات ورزشی نظیر لباس و توپ و ... هیچ مشکلی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: میزبان بازاریان عزیز، کارگران و معلمان زحمتکش، اساتید دانشگاه، پزشکان، مربیان و داوران بین المللی و ... هستیم و در برخی مواقع به دلیل پر بودن مجموعه، شرمنده متقاضیان می شویم.

خلیلی گفت: هر چند با توجه به اینکه مینی چمن کانون بسیج استان گیلان در جنب صدا وسیما، بزرگترین مینی چمن فوتبال استان گیلان است اما به دلیل استقبال گسترده از این دورهمی ورزشی در بیشتر مواقع ظرفیت نداریم. وی اضافه کرد: توقع ای اعطای تسهیلات و امکانات ورزشی نداریم، اما به دلیل کمبود زمین فوتبال دچار مشکل هستیم و حتی درخواست اجاره مینی چمن پارک شهر رشت را دادیم اما متاسفانه شهرداری رشت سانسی در اختیار ما نگذاشت.

مدیرعامل متحدان فوتبال تصریح کرد: امیدوارم با توجه به روحیه ای که از سید  محمد احمدی شهردار رشت داریم، امیدوارم این اتفاق در آینده نزدیک بیفتد تا بتوانیم سانس ها و دورهمی های مفرح ورزشی را افزایش دهیم.

وی گفت: این مجموعه حتی برای اردو به خارج از کشور توسط یک کشور اروپایی دعوت شده و دنبال کننده های خارجی زیادی از جمله مربیان و بازیکنان خارجی داریم. ضمن اینکه بازیگران خارجی میهمان و بازیکنی از آکادمی چلسی هم در این مجموعه حضور دارند ..

خلیلی با بیان اینکه پیشنهاد می شود مسئولین ورزش و جوانان و شهردار محترم یکبار از این مجموعه بازدید کنند و ببینند که به دلیل نوع آموزش ، چه میزان ظرفیت فرهنگی و ورزشی داریم، افزود: اگر مجوز می دادند و مانع تراشی ها نبود، این پتانیسیل وجود دارد که تیم باشگاهی داشته باشیم و امکان شناسایی استعدادهای ورزشی در این مجموعه وجود دارد.

خلیلی یادآور شد: فضای رسانه ای قوی ایجاد کردیم و با تهیه گزارش از فعالیت و بازی تیمها در فضای مجازی ، در پایان هر شش ماه به بازیکنان برتر جوایزی اهدا می شود.

وی اضافه کرد: این مجموعه با حضور آقایان سعید لاله زاری مدیر آموزش، اسماعیل ناصح مدیر مالی، میثم سنجری مدیر تدارکات، میثم صابری مدیر فنی، سینا لاله زاری مدیر رسانه، حمید عقبا و ماهان محبوبی مدیران امنیت بدون هیچ انتظاری و بصورت افتخاری  در قالب هیئت مدیره اداره می شود.

مدیرعامل مجموعه ورزشی متحدان فوتبال در پایان از آقایان درخواست کرد با شرکت در این دورهمی های ورزشی سلامتی خود را تضمین  کنند تا هفته پر نشاطی برای خود رقم بزنند.

 گفتنی است علاقمندان حضور در این دور همی های ورزشی می توانند از طریق پیج اینستاگرام، کانال واتساپ و تلگرام مجموعه متحدان فوتبال برای حضور در این دور همی های ورزشی اقدام کنند.

 

ارسال شده در جمعه ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۹:۳۶ بعد از ظهر
کد خبر: 4188011
آخرین خبر ها
گزیده خبرها