وعده پوشالی و اظهار فضل نمایشی ، دردی را دوا نخواهد کرد
واکنش جهانپور به ادعاهای دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری:

وعده پوشالی و اظهار فضل نمایشی ، دردی را دوا نخواهد کرد

اسرار امروزرئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: اظهار فضل نمایشی برای ۴ تا رأی قطعا حاصل نخواهد شد. اگر می‌توانند ستاد انتخاباتی خود رو اداره کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، امیرحسین قاضی ‌زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دومین برنامه مناظره با انتقاد از وضعیت واکسیناسیون کرونا در کشور گفت: ما این امکان را داشتیم که بسیاری از افراد واکسینه شود، اما این کار انجام نشده است. در حالی که زهرا شیخی رئیس ستاد قاضی‌زاده هاشمی قبلا گفته‌ بود که سازمان بهداشت جهانی با واکسیناسیون کرونا می‌خواهد ۱۵درصد جمعیت را کم کند!

همچنین محسن مهرعلیزاده  دیگر نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مناظره روز سه شنبه درباره واکسیناسیون کرونا در کشور گفت: قیمت واکسن کرونا کمتر از ۱۰ دلار است که معادل ۲۰۰ هزار تومان می شود. اگر وزارت بهداشت از این مافیابازی ها دست بر می داشت و اجازه می داد که مردم حتی به قیمت آزاد واکسن وارد کنند، قیمت هر واکسن حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می شد و مردم الان واکسینه شده بودند.

اما  کیانونش جهانپور در توئیتی نوشت: اظهار فضل نمایشی برای ۴ تا رأیی که قطعا حاصل نخواهد شد و وعده و وعید پوشالی ناشی از عدم شناخت، دردی را دوا نخواهد کرد، کرونا و واکسن که هیچ، این بزرگواران اگر می‌توانند همین دو سه هفته ستاد انتخاباتی خودشون رو اداره کنند، واردات واکسن تقلبی و آمار کرونا بماند برای بعد!

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت همچنین در توئیت دیگری نوشت: استحضار دارید جایی واکسن کرونا ۱۰ تا و صدتا و هزارتا نمی‌فروشد مگر در بازار سیاه و واکسن فیک و مافیای قاچاق!، برای روشن شدن مطلب، منتظر می‌مانیم نامزد مدعی فهرست مدعیان واردات واکسن مورد نظر خود، مستندات اصالت کالای ادعایی و پروفرم‌ها را ارائه کنند، دانستن حق مردم است! 

ارسال شده در چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵ قبل از ظهر
کد خبر: 3141200
آخرین خبر ها
گزیده خبرها