رویای ۴۰ ساله مردم سنگر با پیگیری احمدی سنگری محقق شد

رویای ۴۰ ساله مردم سنگر با پیگیری احمدی سنگری محقق شد

اسرار امروزاهالی این روستاها می گویند تصادفات زیادی روی این پل اتفاق افتاده، مرگ های زیادی رقم خورده، بسیاری غرق شدند اما گوش مسئولان بدهکار نبود؟!/ مردم بخش سنگر دهها سالها چشم انتظار مطالبه ‌ای بودند که بهای این انتظار را با جان و مال خود پرداخت کردند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز،  مردم بخش سنگر دهها سالها چشم انتظار مطالبه ‌ای بودند که بهای این انتظار را با جان و مال خود پرداخت کردند! تنها پلی که بیش از 8 روستا را به هم متصل می کند و البته وعده و وعید مسئولان و نمایندگان مجلس هم در طول پس از 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی برای رفع این معضل، در حد حرف و شعار باقی مانده بود.

پل معروف به پل خمام رود سنگر که اولیای دانش آموزان در طول دهها سال گذشته، وقتی اسم آن را می شنوند به یاد دغدغه های و نگرانی خود برای امنیت عبور دانش آموزانشان از روی این پل می افتند.

به گزارش فارس، پلی فرسوده و البته خروشان و پر آب که نقشی محوری در اتصال روستاها دارد و محل عبور خودروهای سنگین و سبک بسیاری در طول 42 سال گذشته بوده است.

اهالی این  روستاها می گویند تصادفات زیادی روی این پل اتفاق افتاده، مرگ های زیادی رقم خورده، بسیاری غرق شدند اما گوش مسئولان بدهکار نبود؟!

حالا با همت و پیگیری مداوم محمد رضا احمدی سنگری نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی ، خبری خوش به مردم این روستاها رسیده است. مردمی که پس از 42 سال انتظار بالاخره رویایشان به واقعیت تبدیل شد و با حضور در کنار این پل پر از خاطره های غم انگیز و در حضور احمدی سنگری ابراز احساسات نموده و برای این نماینده مجلس، آرزوی توفیق و سلامتی داشتند.

محمد رضا احمدی سنگری در جمع روستاییان منطقه گفت: شرمنده‌ایم که مسؤولان مربوطه در سالهای خدمت خود کم کاری نموده و   به این معضل بزرگ رسیدگی نکردند.

نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم رسیدگی درست مسؤولین مربوطه در سال‌های گذشته به این نقطه حیاتی، افزود: اینکه مردم درون آب رفت و آمد می‌کنند، ما را شرمنده می‌کند و بیشتر از همه شرمنده‌ایم که چرا مسؤولین در این سال‌ها وعده دادند اما به نتیجه نرساندند.

وی در پایان از آغاز فعالیت عمرانی پل خمام رود سنگر خبر داد و افزود: حدود ۱۰ میلیارد بودجه برای بهسازی، تعریض و روکشی این پل مهم ارتباطی تامین اعتبار شد.

ارسال شده در جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
کد خبر: 5445293
آخرین خبر ها
گزیده خبرها