آقای مدیر؛  سر مردم منت نگذارید
آپشن جدید شرکت آب و فاضلاب استان گیلان؟!

آقای مدیر؛ سر مردم منت نگذارید

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. به گونه ای از خشکسالی صحبت می کنند مثل اینکه زلزله ای رخ داده و خبر از آن نداشته اند! / برخی مدیران طوری از عملکرد خود می‌گویند که چنین و چنان کردیم، که هرکس نداند فکر می‌کند از شکم زن و بچه خودشان زده و یا خانه و ماشین زیر پای خود را فروخته‌اند و به داد مردم رسیده اند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، در برخی سازمانها و دستگاههای خدماتی برخی مدیران وقتی روی کار می آیند یک جمله معروف دارند؛ من در شرایط بحرانی در حال اداره مجموعه تحت مدیریت هستم! اما نمی گویند اگر کاری انجام دادیم از جیب مردم و پول بیت المال بوده است. یعنی حقوق می گیرند که در خدمت مردم باشند.

برخی مدیران طوری از عملکرد خود می‌گویند که چنین و چنان کردیم،  که هرکس نداند فکر می‌کند از شکم زن و بچه خودشان زده و یا خانه و ماشین زیر پای خود را فروخته‌اند و به داد مردم رسیده اند!

آب شرب سالم بعنوان یکی از ابتدایی ترین نیازهای مهم در شهرها و روستاها می باشد. با وجود تلاش‌های انجام شده، اما برخی از شهرها و روستاهای استان گیلان همچنان از مشکلات زیادی در دسترسی به آب شرب سالم رنج می برند.

اگر چه پیش از این، بارها  انتقادات و مطالبات خود را در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرده اند و حتی برخی مسئولان نیز آن را تایید کرده اند اما تا این لحظه ، پاسخی از سوی روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ارائه نشده است؟!

در حالیکه برخی شهرها و روستاها از افت شدید آب و کیفیت نامطلوب آب شرب به تنگ آمده اند ، چند روز پیش سید محسن حسینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در نشست خبری خود سر مردم گیلان منت می گذارد که هیچ برنامه نوبت بندی آب شرب در استان نداریم !!

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان  می‌تواند ادعا کند که تسویه خانه فاضلاب یک شهر را کلنگ زده است و یا رفع شکستگی ها، تعمیر و تعویض پمپ ها و بهسازی چاه ها را جز کارنامه افتخارات خود بداند، اما نباید بابت عدم زمان بندی آب شرب در استان، سر مردم گیلان منت بگذارد.

به گونه ای از خشکسالی صحبت می کنند مثل اینکه زلزله ای رخ داده و خبر از آن نداشته اند ! برخی از مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، پس از این نشست خبری مجازی در تماسی تلفنی اعلام کردند که از ابتدایی‌ترین حقوق شهروندی از جمله آب آشامیدنی محروم هستند و ظاهرا افت شدید فشار آب در برخی نقاط، آپشن جدید شرکت آب و فاضلاب استان گیلان است و کسی هم پاسخگو نیست؟!

حسینی در این نشست خبری از فعالیت شبانه روزی مرکز 122 شرکت آب و فاضلاب استان گیلان خبر داد و اعلام کرد در کوتاهترین زمان اقدام به رفع مشکلات می کند در صورتیکه یکی از شهروندان اعلام کرد، ماههاست در خصوص یکی از مشکلات، بارها با 122 تماس گرفته، اما هر بار فقط آدرس می گیرند و می گویند، منتظر بمانید؟!

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با علم به مشکلات موجود پا پیش گذاشت و انتظار این است که بجای اخبار تکراری دید و بازدیدها، توضیح دهند که چه تعداد روستاهای استان گیلان فاقد آب شرب هستند؟ چرا پس از 43 سال پیروزی انقلاب اسلامی، هنوز بیش از 300 روستا آن هم در استان گیلان با تنش آبی روبرو هستند؟ چطور موقع مصاحبه با تلویزیون و عکس گرفتن ها ژست مدیریت می‌گیرند، اما پاسخ نمی دهند که چرا برخی شهرها و روستاها با افت شدید فشار آب روبرو هستند ؟! چه تعداد از روستاها مرکز استان گیلان فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند؟

سرنوشت پولهای میلیاردی هزینه شده در پروژه بانک جهانی چه شد؟ شهر رشت در نهایت چه زمانی به تصفیه خانه فاضلاب مناسب مجهزمی شود؟ و ...

امید است مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب با تغییر رویکرد ، پاسخگوی سئوالات، انتقادات مشترکین خود بر اساس مستندات قانونی و شفاف باشد.

ارسال شده در چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۷:۳۵ بعد از ظهر
کد خبر: 3016962
آخرین خبر ها
گزیده خبرها