تاریخ وقاحت و بی کفایتی شما را هرگز فراموش نخواهد کرد

تاریخ وقاحت و بی کفایتی شما را هرگز فراموش نخواهد کرد

اختصاصی/ اسرار امروز/ ریحانه خوشحال. آقایان مسئول در دیزی باز است حیا گربه چه شد؟ با چه جرات و جسارتی چنین توهینی را به مردم روا می دارید؟ فکر کردید در چه جایگاهی هستید که با ولی نعمتان تان اینگونه  رفتارمی کنید؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، ریحانه خوشحال فعال رسانه ای در یادداشتی نوشت: کیانوش جهانپور مدیر سابق روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی کنونی سازمان غذا و دارو، منتقدان تولید واکسن‌های داخلی را «پفیوز» خطاب کرده است. بعد از هفته ها تکریم و احترام به مردم  برای مشارکت پای صندوق‌های رای، اکنون که انتخابات به پایان رسید منتقدان پفیوز هستند؟؟ ممنون از قدردانی برخی مسئولان....!!!

این از توهین جهانپور که مردم منتقد را پفیور می خواند و آن هم توهین کلانتری معاون رییس جمهور که در ماجرای تصادف و فوت خبرنگاران شهید نه تنها تسلیت نمی گوید بلکه بگونه ای طلبکارانه به داغداران این مصیبت گوش فرا می دهد و در مقابل اعتراض نه تنها عذرخواهی نمی کند بلکه اعلام می دارد نحوه نشستن من همین گونه است! در صورتی که در تمام دنیا زمانی که با عزادار روبرو می شوند آن هم وقتی که خود مسبب این داغ هستند، بسیار فروتن و خجالت زده و با احترام در مقابل شان سر خم می کنند. اما کلانتری معاون رییس جمهور همچنان معتقد است کارش درست بوده و نیاز به عذرخواهی و یا همراهی و تسلیت هم ندارد و اینگونه با رفتار ناشایست خود نه تنها مرهم، بلکه داغ این عزیزان را بیشتر می کند.

آقایان مسئول در دیزی باز است حیا گربه چه شد؟ با چه جرات و جسارتی چنین توهینی را به مردم روا می دارید؟ فکر کردید در چه چایگاهی هستید که با ولی نعمتان تان اینگونه  رفتارمی کنید؟ مردمی که امام خمینی « ره » همیشه آنها را سرور و ولی نعمت می خواندند و مسئولین را خدمتگرار این مردم....

اگر واژه پفیوز در دایره المعارف  برخی مسئولان واژه ای عادی و خالی از توهین است اجازه دهید این واژه سخیف را در وصف همان مسئول خرج کنیم چرا که برازنده و در خور شان مسئولان گرانقدری همچون جهانپور می باشد نه مردم فهیم و همیشه در صحنه.

تا قبل از انتخابات همواره شعارهای مردم ولی نعمت ما هستند و ما خادمین مردم هستیم بیشمار از مسئولین شنیدیم. اما اکنون که دولت تدبیر در پایان راه است ، کیانوش جهانپور مردم را پفیوز می‌خواند. چرا که معتقد است کسی حق اعتراض یا انتقاد ندارد و مردمی که انتقاد کنند پفیوز هستد!!!!!

اینکه مسئولی در کمال وقاحت  این واژه گستاخانه و بی ادبانه را برای مردمی که همیشه همراه  نظام بوده اند،  استفاده می‌کند تنها بیانگر شان و شخصیت خانواده ایست که در آن پرورش یافته است و گویا  این کلمات کوچه بازاری جز محاورات عادی و روزمره و معمولی ایشان است و تاسف بار تر انکه وقتی جهانپورمورد اعتراض مردم قرار گرفت  ، در کمال وقاحت در تویتی دیگر اعلام کرد فحش من مخاطب خود را پیدا کرده است!!!

 حال که ایشان نه تنها پشیمان نیست ، نه تنها توییت قبلی خود را حذف نکرده است  بلکه در توییتی دیگر مواکدانه فحش خود را لایق مردم می داند اجازه دهید  این واژه سخیف را تقدیم مسئولینی همچون جهانپور کنیم که با بی کفایتی خود کشور را به قهقرا بردند و اکنون در مقابل انتقاد و اعتراص ولی نعمتانشان واژه سخیف پفیوز را بکار می‌ برند و در کمال وقاحت اعلام می‌کنند کسانی که انتقاد می‌کنند پفیوز هستند. خیر جناب جهانپور کسانی که انتقاد می‌کنند غیرت دارند آنها شرف دارند و نمی توانند در مقابل این حجم از ناتوانی و بی‌ درایتی شما سکوت کنند.

برخی از مسئولین بی کفایت و ناسپاس که از دولتی سر این ملت به مقام و جایگاهی رسیده اند، اکنون همچون برده با مردم سخن می‌گویند!

وقاحت را به حد اعلا رساندید. چرا که اگر شما به اندازه کافی احساس مسئولیت داشتید، در مقابل  خاک و مردمتان از جان مایه می گذاشتید نه اینکه مدام با رفتارها و گفتارهای سخیفانه مردم را عصبانی و خشمگین کنید.

تاریخ وقاحت و بی کفایتی شما را هرگز فراموش نخواهد کرد.

انتظار داریم دولت آینده در انتخاب مسئولان کشور نه تنها تخصص و غیرت و اِرق به کشور را مد نظر قرار دهد، بلکه اخلاق و ادب و شأن خانوادگیشان را نیز در نظر بگیرد چرا که افراد کوچه بازاری با دایره لغات سخیف و رفتارهای ناشایست ، لایق چنین جایگاهی نمی باشند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۱۹ بعد از ظهر
کد خبر: 9594170
آخرین خبر ها
گزیده خبرها