بی ‌برنامگی در قطعی‌ برق نشان دهنده سوء مدیریت است
تذکر نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی به وزارت نیرو

بی ‌برنامگی در قطعی‌ برق نشان دهنده سوء مدیریت است

اسرار امروز. گیلان از نظر تولید و تأمین برق مشکلی ندارد/ گیلان باید حداقل سهم از خاموشی را داشته باشد/ مسئولین بابت این بی ‌دقتی و عدم مدیریت درست باید پاسخگو باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اسرار امروز، سید علی آقازاده نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دغدغه مندی مردم و نگرانی آن‌ها، نگرانی و دغدغه ما است، گفت: ما نیز همانند مردم مشمول قطعی‌های مکرر برق در روزهای اخیربودیم که باعث کلافگی مردم در این روزهای گرم سال شده است.

آقا زاده افزود: قطع چندین بار برق در یک روز جای تاسف دارد.

وی با بیان اینکه اگر چه همه مردم به کمبود بارش‌ها و نزولات آسمانی واقف هستند، خاطرنشان کرد: مسئولین امر و دولت باید برآوردها و پیش‌بینی‌های لازم را برای مواجهه با چنین گرمایی را داشته باشند و این بی ‌برنامگی در قطعی‌ها نشان دهنده سوء مدیریت دولت است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر اینکه به مسئولین امر تذکر می‌دهم که مدیریت برق تولیدی را در استان گیلان به درستی انجام دهند، تصریح کرد: استان گیلان به لحاظ تأمین برق مشکلی ندارد.

وی ادامه داد: از نظر شبکه تولید، گیلان به اندازه برق تولید می‌کند که مازاد آن به استان‌های دیگر اختصاص داده می‌شود، لذا در درجه اول باید سهم مردم گیلان حفظ شده و بعد به استان‌های دیگر توزیع کنند.

آقازاده با بیان اینکه گیلان به لحاظ تأمین برق مشکلی نداشته و باید حداقل سهم از خاموشی را داشته باشد، گفت: به صورت جدی موضوع را پیگیری خواهیم کرد و مسئولین امر بابت این بی‌دقتی و عدم مدیریت درست باید پاسخگو باشند.

 

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۹:۱۲ بعد از ظهر
کد خبر: 5987089
آخرین خبر ها
گزیده خبرها