طرح صیانت از حقوق ملت یا نابود کردن حقوق برحق مردم؟!!!!

طرح صیانت از حقوق ملت یا نابود کردن حقوق برحق مردم؟!!!!

اختصاصی/ اسرارامروز/ ریحانه خوشحال. آقایان مسئول، از خدا بترسید. مردم را خسته تر از این نکنید/  اگر باری از دوش این مردم بر نمی دارید، حداقل باری بر دوش آنان نگذارید

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، ریحانه خوشحال فعال رسانه ای در یادداشتی پیرامون طرح اخیر مجلس با عنوان صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی نوشت: بستن راههای ارتباط مجازی با دنیای پیرامون بر روی ایرانیها، آنان را به زندانی ابد تبدیل خواهد کرد. 

رفتار نمایندگان انقلابی که پیش از انتخابات داعیه آگاهی مردم از همه امور کشور را داشتند و اکنون پشت دربهای بسته با طرح صیانت از کاربران فضای مجازی، سنگ لای چرخ کسب و کار آنان می گذارند، خجالت آور است.

نمایندگانی که با حقوق های چند ده میلیونی، درد فقر و بیکاری را نمی فهمند، نمی‌توانند درک درستی از دنیای واقعی مردم داشته باشند و دریغ از ذره ای تفکر که با این حجم از بیکاری مردمی که از طریق فضای مجازی ، کسب و کاری راه انداخته اند را به خاک سیاه می نشانند.

آقایان نماینده، بازهم گذرتان به این مردم خواهد افتاد. بازهم چشمتان به این مردم نجیب خواهد افتاد. می خواهم بدانم آیا روی نگاه کردن به این ملت فرهیخته و نجیب را خواهید داشت!؟ 

آیا تصویب چنین طرحی در شرایط کرونایی که جان و مال مردم در خطر است، نشانه عقلانیت است؟ آیا شما از این مردم رای نگرفتید که در جهت رفاه آنان قوانین تصویب کنید و بجای این مردم، زبان و گوش باشید؟ پس چه شد؟! یادتان رفت برای چه در مجلس و در این جایگاه قرار گرفتید؟!

درود بر شرف آن اندک نمایندگانی که به احترام مردم ایران مقابل این طرح ایستادند و رای ندادند. مردم ایران  برای شرف و غیرت این اندکان بزرگ، تمام قد خواهند ایستاد. چرا که آنان شرف خود را به غیرت مردم ایران گره زده اند و خود را جز همین مردم می‌دانند نه تافته ی جدابافته ی درد نکشیده.......

تصویب قوانین برای مردم، بدون نظرخواهی  و رضایت آنان، آن هم پشت درب های بسته ، خود گواه این است که نمایندگان مجلس می دانند که مردم مخالف این طرح  کذایی هستند و باز بر اجرای این طرح پافشاری می کنند. 

طرحی که باعث می شود حصار بلندی از دنیای بیرون بر روی مردم کشیده شود و اطلاعات واقعی به دست مردم نرسد. وگرنه با این همه مشکلاتی که کمر مردم را خم کرده ست، چرا هیچ طرحی در جهت حمایت از فقر و تنگدستی مردم با این شدت و حدت تصویب نشده و اینگونه پیگیرانه دنبال آن نبوده اید؟ چرا برای ایجاد اشتغال پایدار این چنین ضربتی مصوبه تصویب نکرده اید ؟؟؟ مصلحت اندیشی تا کی و تا کجا؟؟!!چگونه در پیشگاه خداوند منان جوابگوی این همه حق الناس خواهید بود؟

از دشمنان برند شکایت به دوستان، چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟ مجلسی که برای آب خوزستان و سیستان و بلوچستان برای کرونا سیستان و بلوچستان برای مشکل واکسیناسیون مردم جلسه رسمی نداشت و دردی را از مردم دوا نکرد، اکنون برای صیانت از کاربران هم جلسه غیرعلنی گذاشت، هم ارجاع داد به ماده ۸۵ که ایرادات اساسی برآن وارد است.

اگر آن مشکلات را نیز همین گونه مصرانه پیگیری می کردید و به نتیجه می رسانید، اکنون مردم هم با داشتن شغل پایدار و حقوقی برابر با شما نمایندگان،  خیلی راحت می توانستند بپذیرند که این مصوبه هم در جهت آنان است.

آقایان مسئول، از خدا بترسید. مردم را خسته تر از این نکنید. اگر باری از دوش این مردم بر نمی دارید، حداقل باری بر دوش آنان نگذارید. میلیونها جوان بیکار و زن بی سرپرست و بدسرپرست توسط همین فضاهای مجازی نان حلال در می آورند که با این قانون شما معلوم نیست که دیگر بتوانند شرافتمندانه نان حلال در بیاورند یا نه...

 لطفا قدری تامل بخرج دهید و کمی عمیق تر به عمق فاجعه بنگرید.

ارسال شده در جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۸:۱۱ بعد از ظهر
کد خبر: 4059846
آخرین خبر ها
گزیده خبرها