مسئولین مشغول نذری دادن هستند و کرونا همراه با تورهای گردشگری جان می گیرد!!

مسئولین مشغول نذری دادن هستند و کرونا همراه با تورهای گردشگری جان می گیرد!!

اسرار امروز. بیماری کرونا در حالی جولان  می دهد که مسوولان محلی بخش کرگانرود طی این مدت وقت خود را صرف بازدید از هیات های مذهبی و تقدیم نذری به مساجد بخش کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از حکایت گیلان، هرچند مقررات منع تردد بین استانی همچنان اجرا می‌شود، اما تورهای گردشگری گروهی بدون هیچ برخوردی همچنان از پستهای بازرسی استان عبور می‌کنند و به گیلان می‌آیند.

 چندی پیش ۲ دستگاه اتوبوس‌ تور غیرمجاز نیلا. الف در بخش اسالم توقیف و مسافرانش بازگردانده شدند. اما ضاهرا این پایان کار نیست و گوش گردشگران به این اخطارها بدهکار نیست.

در تازه ترین مورد، تور دوچرخه سواری  عصر روز جمعه ۲۹ مرداد در شهر لیسار مرکز بخش کرگانرود تالش به کار خود پایان داد. بنا به گفته شهروندان لیساری، مشارکت کنندگان جوان این تور چرخ های دوچرخه هایشان را باز کردند و سوار بر اتوبوسی با پلاک آذربایجان غربی، در حالی که همه صندلی‌های آن پر بوده منطقه را ترک کرده‌اند در صورتیکه  مطب های پزشکان در منطقه لیسار پر از بیمارانی است که برای درمان بیماری کرونا  مراجعه می‌کنند و سرم و برخی داروها نیز کمیاب هستند

همچنین  بختیار حیدرنیا رییس شبکه بهداشت و درمان تالش می گوید« تنها بیمارستان دولتی این شهرستان در غرب گیلان تخت خالی برای مردم منطقه ندارد و بیماران بسیاری در نوبت بستری هستند.»

گفتنی است  بیماری کرونا در حالی جولان  می دهد که مسوولان محلی بخش کرگانرود طی این مدت وقت خود را صرف بازدید از هیات های مذهبی و تقدیم نذری به مساجد بخش کرده‌اند.

ارسال شده در یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
کد خبر: 2356892
آخرین خبر ها
گزیده خبرها