تقویم تلخ و رکورد سیاه قتل عام کرونا در ایران!!!

تقویم تلخ و رکورد سیاه قتل عام کرونا در ایران!!!

اسرار امروزمردم کشور از حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای انتظار دارند تا با کسانی که با اتخاذ سیاستهای نادرست باعث شدند چنین رکورد سیاه و تاسف باری در کشور ثبت شود، برخوردی قاطعانه داشته باشند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا ۲ شهریور ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز یکم شهریور تا امروز ۲ شهریور ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۰ هزار و ۶۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵ هزار و ۴۸۷ نفر از آنها بستری شدند. در همین راستا مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۴ میلیون و ۷۵۶ هزار و ۳۹۴ نفر رسید.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۰۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۰۳ هزار و ۳۵۷ نفر رسید. همچنین تا کنون سه میلیون ۹۹۳ هزار و ۲۱۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ضمنا ۷ هزار و ۷۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

در حال حاضر ۳۵۹ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۵۹ شهر در وضعیت نارنجی، ۳۰ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

گفته می شود ایران در حالی با 85 میلیون جمعیت طی 24 ساعته گذشته 709 فوتی بر اثر کرونا داشته که کشور هند با یک میلیارد و 300 میلیون جمعیت، 400 کشته در روز و آمریکا با 330 میلیون نفر جمعیت ، 522 فوتی بر اثر کرونا داشته اند!!

اکنون مردم کشور از حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ، رییس قوه قضاییه انتظار دارند تا با کسانی که با اتخاذ سایاستهای نادرست باعث شدند چنین رکورد سیاه و تاسف باری در کشور ثبت شود، برخوردی قاطعانه داشته باشند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۶:۳۴ بعد از ظهر
کد خبر: 9218786
آخرین خبر ها
گزیده خبرها