از هر ظرفیت برای کمک به کادر درمان استفاده می کنیم
سرپرست شهرداری رشت:

از هر ظرفیت برای کمک به کادر درمان استفاده می کنیم

اسرار امروزسازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت با همکاری شرکت ایرانسل، 7 دستگاه کپسول اکسیژن چهل لیتری به بیمارستانهای کرونایی رشت اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت با همکاری شرکت ایرانسل، 7 دستگاه کپسول اکسیژن چهل لیتری به بیمارستانهای کرونایی رشت اهدا کرد.

در مراسم اهدای این کپسولهای اکسیژن که جهت مشارکت در راستای مسئولیتهای اجتماعی صورت گرفت، برخی اعضای شورای اسلامی شهر رشت، سرپرست شهرداری رشت و نمایندگان شرکت ایرانسل در گیلان حضور داشتند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این مراسم اقدام شرکت ایرانسل با مشارکت شهرداری برای اهدای کپسول اکسیژن به بیمارستانهای کرونایی رشت را قابل تقدیر عنوان کرد .

سرپرست شهرداری رشت در این مراسم با قدردانی از اقدام مشارکتی شرکت ایرانسل و بیان اینکه این اقدام آغازی برای ادامه راه است، اظهار کرد: از هر ظرفیت برای کمک به کادر درمان استفاده می کنیم و با این اقدام، خود را در کنار کادر درمان و حامی آنان می دانیم.

بهارمست در پایان افزود: شهرداری رشت برای خدمت به مردم و تسریع در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی نسبت به تامین نیازهای بیمارستان‌ها در زمینه تجهیزات و سایر ملزومات درمان مشارکت خواهد نمود و ارائه این خدمت همچنان استمرار خواهد داشت.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
کد خبر: 4331264
آخرین خبر ها
گزیده خبرها