وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است
سردار نظر علی علیزاده:

وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است

اسرار امروزسردار نظر علی علیزاده در یادداشتی تاکید کرد: اینکه دولت سیزدهم برای اجماع همه ی تاثیر گذاران بومی در استانها برای انتخاب افراد شایسته ، اهمیت خاصی قائل می باشد ، ارزشمند و ستودنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سردار نظر علی علیزاده در یادداشتی در خصوص انتخاب استاندار گیلان نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

بارها گفته ام بازهم می گویم وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است

در روزهایی که تب انتخاب استانداران در کشور بالاست و همه در انتظار انتخاب و استقرار نماینده عالی دولت در استانها می باشند. تعداد زیادی از اسامی افراد در لیست هایی در فضای مجازی و یا در جلسات مختلف جریانات سیاسی و یا با تهیه طومار و ارتباط گیری شنیده و دیده می شود. این شرایط از چند منظر قابل دقت و توجه می باشد .

۱_ افرادی در خودشان این توانمندی را احساس می کنند که با وجود مشکلات ، نیازها و کمبودها می توانند استان را مدیریت کنند و مشکلات را رفع نمایند که بسیار ارزشمند و قابل تحسین می باشد و استان باید به داشته های خود افتخار نماید.

۲_  تکثر گزینه ها برای تصمیم گیران دست باز تری را فراهم می نمایند تا با بررسی بین گزینه های مختلف، افرادی که توانمندی بیشتری دارند، انتخاب و پیشنهاد شوند.

۳_ معرفی افراد توانمند از طرف شخصیت ها و گروه ها و جریانات سیاسی از منظر خودشان برای تصدی این مسئولیت خطیر امری پسندیده و قابل تقدیر است.

۴_  اینکه دولت سیزدهم به اجماع همه ی تاثیر گذاران بومی در استانها برای انتخاب افراد شایسته ، اهمیت خاصی قائل می باشد البته بدور از سهم خواهی که اینگونه است، ارزشمند و ستودنی است.

۵_ برای به اجماع رسیدن نیازمند به توجه به منافع عمومی با عبور از منافع شخصی ، گروهی ، جریانی و هر گونه سهم خواهی عوامل موثر در تعیین گزینه ها برای تصدی این پست اجرایی استان هستیم و انتظار می رود  همه‌ی موثرین در این موضوع اتفاق نظر داشته باشند.

۶_  باتوجه زمان اندک برای انتخاب استانداران توسط دولت، پیشنهاد می گردد با تشکیل یک مجمع از همه‌ی موثرین در یک مکان و یا بصورت گروه با نظارت نماینده محترم ولی فقیه در استان یا هیئتی زیر نظر ایشان، اقدام به شناسایی۳ تا ۴ نفر از افراد شایسته نموده  تا به وزارت کشور برای انتخاب استاندار استان پیشنهاد گردد.

۷_  پس از ارائه پیشنهاد به وزارت کشور، لازم است کمیته ای انتخاب تا بصورت فعال پیگیری لازم را در تهران داشته باشد.

انشاءالله با عنایت حضرت حق( جل و اعلا) و مولایمان حضرت ولی عصر (عج) آنچه خیر دین ، دنیا و آخرت است، محقق شود.

 

          سرباز کوچک ولایت

           نظر علی علیزاده

 

ارسال شده در جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۶:۲۱ بعد از ظهر
کد خبر: 4736456
آخرین خبر ها
گزیده خبرها