فروش ۴۰ تن آرد یارانه ای با پروانه جعلی در بازار آزاد؟!
در سایه غفلت سازمانهای متولی گیلان صورت گرفت!

فروش ۴۰ تن آرد یارانه ای با پروانه جعلی در بازار آزاد؟!

اسرار امروزچگونه یک نانوا توانست با پروانه جعلی و با وجود سازمانهای عریض و طویل ناظر و متولی دست به چنین تخلفی بزند؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، خبری از سوی جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان منتشر شد که باعث تعجب و تامل افکار عمومی شد. خبر حکایت از دریافت ۴۰ تن آرد یارانه‌ای و فروش آن در بازار آزاد با پروانه جعلی توسط یک نانوا داشت!! اینکه چگونه یک نانوا با پروانه جعلی توانست با وجود سازمانهای عریض و طویل ناظر و متولی دست به چنین تخلفی بزند؟!

سرهنگ حسین حسن‌پور جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری متصدی یک واحد صنفی نانوایی در شهرستان رشت خبر داد و گفت: اخذ پروانه کسب برای فعالیت واحدهای صنفی الزامی است و تلاش‌های پلیس در خصوص اصناف به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی، ساماندهی صنوف و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی است.

وی افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در پی رصد فعالیت واحدهای صنفی، تحقیقات نامحسوس و استعلامات صورت گرفته از اتحادیه و اتاق اصناف متوجه شدند، متصدی یک واحد صنفی نانوایی یک سال است که مغازه خود را تعطیل و با پروانه کسب جعلی و استفاده از اشتراک گاز یک واحد صنفی اسپرت خودرو نسبت به دریافت آرد یارانه‌ای اقدام می‌کند.

این مقام مسئول اعلام کرد: این فرد در طول یک سال گذشته پس از دریافت ۴۰ تن آرد، آن‌ها را در بازار آزاد به فروش می‌رساند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان به تشکیل پرونده در این خصوص اشاره کرد و گفت: متهم ۳۸ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در پایان بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با افراد سودجو تاکید کرد و اذعان داشت: پلیس با تمام توان برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند و شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

ارسال شده در جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
کد خبر: 4027809
آخرین خبر ها
گزیده خبرها