اتمام حجت رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت

اتمام حجت رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت

اسرار امروزرئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری اظهار داشت: هیچ چیز من را بیش از آن خوشحال نمی‌کند که ببینم گوشه‌ای از شهر ما شبیه نقطه‌ای آباد و مترقی از شهرهای دیگر کشورها شده و در مسیر توسعه گام برداشته است و از شما می خواهم کمک کنید تا اتفاقی که باید برای رشت بیفتد، رخ دهد.

 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از دیار میرزا، رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری در نشست هم اندیشی با گروههای مردم نهاد رشت گفت: گروههای مردم نهاد برای تحقق مدنیت و توسعه در عالیترین سطح مشغول فعالیت هستند.

 سید حسین رضویان در ادامه ضمن قدردانی از تلاش‌ها و فعالیتهای آنان، اظهار داشت: چطور می‌توانیم بگوییم آینده رشت، آینده ایران است؟ سلامت رشت، سلامت ایران است و اگر رشت آسیب ببیند حیثیت بین المللی کشور در تالاب عینک و تالاب انزلی آسیب می‌بیند؟ چطور این مسائل را به گوش کشور برسانیم؟ هیچ مسئولی بدون کمک رسانه‌ها از این مهم برنمی آید.

رضویان با بیان اینکه رشت خاستگاه طبقه متوسط است، گفت: یکی از دلایلی که عموما مدیریت در رشت موفق نمی‌شود این است که مدیریت متناسب با علائق و خواست این طبقه اجتماعی عمل نمی‌کند در این میان  NGOها کاتالیزور و تسهیل‌گر روابط طبقه متوسط و کانون قدرت هستند.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری اظهار داشت: هیچ چیز من را بیش از آن خوشحال نمی‌کند که ببینم گوشه‌ای از شهر ما شبیه نقطه‌ای آباد و مترقی از شهرهای دیگر کشورها شده و در مسیر توسعه گام برداشته است و از شما می خواهم کمک کنید تا اتفاقی که باید برای رشت بیفتد، رخ دهد.

وی در پایان با بیان اینکه اگر در موضوعی منافع مردم شهر رشت را در خطر ببیند، هرگز اسیر مصالحه نخواهم شد، گفت: متعهد می شوم که در این مسند تنها نماینده مردم هستم و در کنار یکایک آنانی که میخواهند رشت به جایگاه واقعی‌اش برسانند.

گفتنی است در این نشست رامین شیرعلی‌پور دبیر شبکه تشکل‌های غیردولتی محیط زیست و منابع طبیعی استان گیلان، پیمان بازدیدی از موسسه سرزمین ایده آل ما، تهمینه شمشادی ازجمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان، زهرا جنسی از جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست گیلان، طاهره صبوری از موسسه بوم پژوهش گیلان پاک و نسیم طواف زاده از موسسه سبزکاران بالان به بیان مطالت پرداختند.

ارسال شده در دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۵۸ بعد از ظهر
کد خبر: 2005688
آخرین خبر ها
گزیده خبرها