متفق نباشیم بجای ناخدا و کد خدا ، یکی از ناکجا می آید
حساسیت سیاسی ، انتخاب سببی ، نسبی !!

متفق نباشیم بجای ناخدا و کد خدا ، یکی از ناکجا می آید

اسرار امروزاین رفتار و گفتار های الاکلنگی نه تنها ما را به استانداری بومی وصل نخواهد کرد ، بلکه بهانه ای می شود برای وزارت کشوری که با یک تحلیل از جنس قصه های حسین کرد شبستری، سکان استانداری را نه به ناخدا و نه به کد خدا های ما ،  بلکه به یک بینوا بدهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، بیش از یکماه است که موج انتخاب استاندار برای گیلان نه تنها استان بلکه کشور را فرا گرفته است. تا جایی که وزارت کشور برای تصمیم درست یا نادرست خود دچار تردید می باشد .

دوستان انقلابی ، جهادی ، به جای اینکه شاخص های علمی ، عملی استاندار خوب برای گیلان را به وزارت کشور و ریاست جمهوری اعلام کنند، یا فرد معرفی می کنند یا افراد کاندید را جراحی  جناحی می کنند .

این شیوه  منسوخ و کلیشه شده در هیچ برهه از تاریخ سیاسی کشور واستان  برای ما آورده نداشته است  و در این شرایط وزارت کشور کاری را می کند که خودش می خواهد.

  یک روز حاج حسن کربلایی بیانیه شبانه روزانه می نویسد که در آن دنبال قاتل بروس لی است . روزی دیگر نمایندگان ناخدا ،  کد خدا تعیین می کنند . آن یکی با گذاشتن پست از مرحوم قهرمانی ، حرف دلش را فریاد می زند . چند نفر استاندار اردبیل را تهدید می کنند. خلاصه و کوتاه این رفتار و گفتار های الاکلنگی نه تنها ما را به استانداری بومی وصل نخواهد کرد ، بلکه بهانه ای می شود برای وزارت کشوری که با یک تحلیل از جنس قصه های حسین کرد شبستری سکان استانداری را نه به ناخدا و نه به کد خدا های ما ،  بلکه به یک بینوا بدهد. حالا بیایم سر خط .کی بود کی بود ..من نبودم !!! حمید اندرز چمنی

ارسال شده در جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴ قبل از ظهر
کد خبر: 1858513
آخرین خبر ها
گزیده خبرها