جلسات کاری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انقلابی به همراه خانواده در دهکده ساحلی انزلی!

جلسات کاری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انقلابی به همراه خانواده در دهکده ساحلی انزلی!

اسرار امروزسفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انقلابی به استان گیلان کاری بوده  یا به سفر تفریحی آمده اند؟ اگر سفر کاری است حضور خانواده های نمایندگان انقلابی مجلس در گیلان چه توجیهی دارد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از گیل خبر، به دنبال پیگیری های برخی از نمایندگان گیلان و احمدی سنگری نماینده رشت اعضای ۱۴ نفره کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برای بررسی برخی موضوعات به گیلان سفر کردند. نکته قابل تامل ، همراهی خانواده نمایندگان انقلابی مجلس شورای اسلامی به همراه خانواده در این سفر کاری است که بالغ بر 60 نفر می باشند.

گفته می شود خانواده اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انقلابی با مدیریت استانداری گیلان در ویلاهای متعلق به تامین اجتماعی، بانک ملت و آموزش و پرورش در دهکده ساحلی بندر انزلی مستقر گردیده اند و تا عصر روز شنبه نیز میهمان گیلانیان هستند.

اگرچه حضور و تصمیم سازی نمایندگان یک کمیسیون مجلس انقلابی در گیلان می تواند منشا خیر و اثر برای گیلانیان باشد اما همراهی همسران و فرزندان این نمایندگان و پذیرایی از آنها که قریب به ۳ برابر تعداد نمایندگان این کمیسیون است، سوالاتی را در ذهن افکار عمومی ایجاد می کند.

اینکه  سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انقلابی به استان گیلان کاری بوده و یا به سفر تفریحی آمده اند؟ اگر سفر کاری است حضور خانواده های نمایندگان انقلابی مجلس محترم در گیلان چه توجیهی دارد؟ هزینه های اسکان و پذیرایی چند روزه از ۶۰ نفر از چه محلی پرداخت می شود؟ آیا بودجه استانداری گیلان و یا بودجه مجلس شورای اسلامی و یا بیت المال سایر دستگاه های دولتی برای پذیرایی از همسران و فرزندان نمایندگان انقلابی کمیسیون آموزش در گیلان صرف می شود و یا ایشان با هزینه شخصی اقدام به همراه کردن خانواده های خود کرده اند؟!

می گویند در یک آبادی خوش آب و هوا گرگها امان روستاییان را بریده بودند و هرشب گوسفندی از گله هلاک می کردند. به اصرار روستاییان، کدخدای ده با پیگیری های خود از حاکم منطقه خواست تا به داد روستاییان برسد. چون خبر به حاکم رسید فتوا داد که رسیدگی به امورات مردم از واجبات است و دستور عزیمت و بازدید به روستا داد. حاکم و همراهانش به روستا رسیدند و روستاییان به رسم مهمان نوازی ۴۰ گوسفند سرزدند و پختند و بر سفره مهمان نهادند. حاکم و مهمانان نیز پس از بهره مندی از سفره رنگین به ایشان وعده دادند که بزودی گرگ نابکار به هلاکت میرسد و عازم دیار خود شدند. صوفی ده پس از این ماجرا بردوش کدخدا زد و گفت: آفریده ای از خدا بهر هرشب از تو گوسفندی به رفع نیاز خود برد و تو بر نتابیدی، چگونه است که ۴۰ گوسفند به یک وعده سر زدی و کلام از کلام نگفتی؟!

افکار عمومی گیلان انتظار دارند تا دستگاه های متولی و استانداری گیلان نسبت به سوالات مطرح شده در این گزارش پاسخ دهند.

ارسال شده در جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱۰ بعد از ظهر
کد خبر: 4343124
آخرین خبر ها
گزیده خبرها