انتظار داریم دانه ‌درشت‌ها هم محاکمه شوند/ مردم منتظر هستند
نماینده ولی فقیه در استان گیلان:

انتظار داریم دانه ‌درشت‌ها هم محاکمه شوند/ مردم منتظر هستند

اسرار امروزدستگاه قضا "اقدامات نکبت‌بار" بعضی آقازاده‌ها را بدون پاسخ نگذارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تسنیم ، آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان  در خطبه‌های نماز جمعه خود در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: بشریت، جوامع علمی، مراکز دانشگاهی دنیا و اهل مطالعه در تاریخ همه اذعان دارند آنچه که در خانه اهل ‌بیت پیامبر(ص) مطرح شده، تنها نسخه برای سعادت انسان است .

نماینده ولی فقیه در استان گیلان در بخشی از سخنان خود با تاکید بر اینکه مردم ما امروز این مطالبه و نگاه نورانی رهبر معظم انقلاب را از دولت سیزدهم انتظار دارند، تاکید کرد: رهبر انقلاب دولت قبل را مأمور خنثی کردن تحریم‌ها کردند اما متاسفانه به آن عمل نشد .

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان به انتظارات مردم از دولت سیزدهم اشاره و بیان کرد: اعتماد نکردن به قدرت‌های سلطه‌گر جهانی و بعضی یدک‌کش‌های اروپایی، اعتماد به ظرفیت‌های داخلی و خارج کردن وابستگی کشور به نفت از جمله انتظاراتی است که داریم‌.

نماینده ولی ‌فقیه در گیلان گفت: کشورمان کالاهای خوب و فراوانی در عرصه صنعت دارد و بستر خوبی  برای صادرات آن‌ها وجود دارد و از این ظرفیت باید استفاده شود .

امام جمعه رشت با اشاره به اقدامات اخیر دستگاه قضا و محاکمه برخی‌ مسئولان سابق کشور افزود: دستگاه قضا در ایام اخیر تا حدی امید در دل‌های مردم ایجاد کرد و انتظار داریم دانه ‌درشت‌ها هم محاکمه شوند؛ کسانی که معادلات حساب‌ آن‌ها در بانک‌ها نجومی است و مردم منتظر محاکمه آنان هستند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با بیان اینکه در برخورد با هیچ خائنی خط قرمزی نباشد تصریح کرد: بعضی از آقازاده‌ها اقدامات نکبت‌ باری در کشور داشتند که باید تاوان بدهند و مردم هم ببینند که دستگاه قضا در حال ایجاد امید است.

ارسال شده در جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۰۷ بعد از ظهر
کد خبر: 7989296
آخرین خبر ها
گزیده خبرها