آقای وزیر کشور، شما به همه پشت کردید

آقای وزیر کشور، شما به همه پشت کردید

اسرار امروز. آقای رییسی، اینجا نااهلان و نامحرمان مدیر خواهند ماند و مدیران فاسد دلیلی برای مبارزه با خود نمی بینند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از گیلانستان، حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان در یادداشتی نوشت: آقای نوبخت تبریک میگم. بالاخره بدون مشکلات راه را گشودید، چه فرق دارد، چه کاندیدای حزب شما به مجلس راه یابد و چه همان کاندیدا استاندار گیلان شود .

اینجانب معتقدم اگر شما موفق به تشکیل دولت سیزدهم می شدید ، بهترین گزینه برای گیلان شخص آقای عباسی بود. شما و جریان پیگیر، توانستید آقای اسدالله عباسی را در دولت سیزدهم به کاخ استانداری بیاورید. گیلان که همواره مظلوم بوده و در آتش اختلافات و غفلت مرکز نشینان سوخته ، چهار صباح دیگر هم چنین باشد.

جناب وزیر کشور دولت سیزدهم، از اینکه از تشکیلات جنابعالی فردی با مشخصات و ویژگیهای مورد نظر نوبخت و جریان اصلاحات به استانداری گیلان راه پیدا می کند ، دلیل عدم اشراف جنابعالی و هوشمندی نوبخت و جریانی است که دوماه تمام روی این گزینه کار کردند.

آقای وزیر کشور، شما به همه همرزمان خودتان و هم ستادهای فعال آقای رئیسی و همه جریانات ارزشی و اصولگرا و شخصیتهای حوزوی، دانشگاهی و سیاسی که سالها خون دل خورده و با آمدن آقای رییسی بارقه امید در دلشان ظهور کرد، پشت کردید .

امیدوار بودیم دولت آقای رئیسی شخصیتی را به امارت گیلان بگمارد که حداقل های تخصصی ، کاردانی ، سیاستمداری ، ارزش گرایی و انقلابی گری را داشته باشد. باید قبول کنیم در منازعه بین بومی و غیر بومی ، آنچه نصیب شد موجب ضرر و زیان استان خواهد شد .

جناب آقای رئیسی ، ریاست جمهوری محبوب و عزیز، با همه احترامی که برای شما قائل بوده و هستم به جنابعالی عرض می کنم تقریبا تمامی اهداف مقدسی که به عنوان دلائل حضورتان در انتخابات مطرح کردید، در این استان روی زمین خواهد ماند .اینجا همان باند مخوف فساد و تباهی حاکم خواهند ماند .اینجا سرمایه های ملی به یغما خواهد رفت .اینجا نا اهلال و نا محرمان مدیر خواهند ماند. اینجا مدیران فاسد دلیلی برای مبارزه با خود نمی بینند .اینجا باز هم جوانان مومن انقلابی و متخصص همچنان دل نگران و بیکار و سرگردان خواهند ماند .

و اما اینجانب در هفدهم شهریور طی مقاله ای خطرات حضور چنین فردی را در سمت استاندار گیلان محضر همه بزرگان استان و وزیر کشور بیان داشتم و اکنون راهی جز تسلیم در برابر تصمیم دولت و البته تبعیت از مقام معظم رهبری مبنی بر مطالبه گری ندارم.

ضمناً آنچه در تصویر مشاهده میکنید ، اطلاعیه حمایت حزب نوبخت از کاندیداهای مورد نظرش برای مجلس شورای اسلامی است که دلخوش و دنیا مالی موفق شدند و الباقی از جمله عباسی مورد حمایت مردمان شهرشان قرار نگرفتند .

ارسال شده در دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
کد خبر: 2375156
آخرین خبر ها
گزیده خبرها