فرزند روستا هستم و مشکلات روستاییان  را درک می‌کنم
استاندار گیلان در نماز جمعه ماسال عنوان کرد:

فرزند روستا هستم و مشکلات روستاییان را درک می‌کنم

اسرار امروزوجود ناهماهنگی میان ادارات و ایجاد دغدغه برای مردم را نمی‌پذیرم و مقابل اقدامات افراد سودجو با جدیت می‌ایستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اسرار امروز؛ اسدالله عباسی استاندار گیلان در مراسم عبادی-سیاسی نماز جمعه شهرستان ماسال گفت: باید با افزایش سطح رفاه روستاییان ضمن کاهش دغدغه‌مندی آنان شاهد مهاجرت معکوس باشیم.

وی که روز جمعه برای بررسی مشکلات به شهرستان ماسال سفر کرده بود با تاکید بر اینکه فساد ستیزی و محرومیت زدایی  شعار اصلی دولت مردمی و انقلابی است، اضافه کرد: فرزند روستا هستم و مشکلات پیش‌روی روستاییان در خصوص منابع طبیعی را درک می‌کنم و با حضور وزیر جهاد کشاورزی در استان، در جهت رفع این معضل اقدام می‌کنیم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطرنشان کرد: وجود ناهماهنگی میان ادارات و ایجاد دغدغه برای مردم را نمی‌پذیرم و مقابل اقدامات افراد سودجو با جدیت می‌ایستیم.

استاندار گیلان گیلان به برخی دغدغه‌ها از جمله درخصوص تولید، پسماند، اشتغال و کشاورزی اشاره و اظهار کرد: از سرمایه‌گذاران بومی و غیربومی به ویژه در بخش گردشگری با رعایت مبانی اسلامی، فرهنگی و اجتماعی کشورمان حمایت می‌کنیم چراکه نباید به ریشه و تمدن دینی مردم لطمه وارد شود.

ارسال شده در شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴ قبل از ظهر
کد خبر: 4643079
آخرین خبر ها
گزیده خبرها