توقف مردم پشت درب اتاق کار مسئولان پذیرفتنی نیست
استاندار گیلان:

توقف مردم پشت درب اتاق کار مسئولان پذیرفتنی نیست

اسرار امروزمردم از وعده‌ها خسته‌اند/ اگر در مسیر خدمت به مردم مدیری کوتاهی کند،  گذشت نمی کنم/ نباید  چوب لای چرخ امور بگذاریم

 به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی اسرار امروز، اسدالله عباسی استاندار گیلان در سفر به ماسال گفت: در میدان عمل به صورت جهادی باید تصمیمات واقع گرایانه بگیریم تا شاهد شتاب بخشی در حوزه‌های مختلف باشیم و موانع را از پیش‌ رو برداریم.

عباسی اظهار داشت: در مسیر رفع مشکلات باید  بدون شعار زدگی و تشریفات گام برداریمنماینده عالی دولت در گیلان یادآور شد: مردم از وعده‌ها خسته‌اند و باید در میدان عمل به آنان خدمت کنیم.

وی افزود: شخصاً  در عرصه حل مشکلات حاضر می‌شوم و مدیران را پای ‌کار می‌آورم و اگر در مسیر خدمت به مردم مدیری کوتاهی کند،  گذشت نمی کنم.

این مقام مسئول اضافه کرد: وقتی اعتبار و مصالح موجود است نباید به بهانه‌های مختلف، چوب لای چرخ امور بگذاریم و اجازه ایجاد موانع و بروکراسی مزاحم را به احدی نخواهم داد.

استاندار گیلان یادآور شد: کلیات طرح جامع شهر ماسال در جلسه شورای برنامه ‌ریزی و توسعه تصویب شد. عباسی افزود: دست سرمایه ‌گذاری که ریسک می‌پذیرد و در بخش‌های مختلف ورود می‌کند ، می فشارم.

وی با بیان اینکه  باید در میان مردم باشیم و درد دل آنان را بشنویم، گفت: فرزند گیلان هستم و دردهای مردم استان را در سینه دارم و اعتقاد دارم درخصوص مشکلات و گره‌هایی از مردم که می‌تواند در درون استان برطرف شود نباید نگاه‌ مان به خارج از گیلان باشد.

استاندار گیلان تصریح کرد: از تمامی ارتباطات ملی خود به نفع مردم گیلان استفاده می‌کنم تا شاهد ایجاد آرامش آنان باشیم.وی با بیان اینکه توقف مردم پشت درب اتاق کار مسئولان و فرمانداران پذیرفتنی نیست؛ خطاب به بخشداران گفت: مشکلات مردم باید با پیگیری مضاعف در بخشداری برطرف شود و نباید آنان را برای امور ساده به ادارات استانی ارجاع دهیم.

ارسال شده در شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
کد خبر: 7537311
آخرین خبر ها
گزیده خبرها