سپاه همچون سایر حوزه‌ها در سنگر محرمیت زدایی نیز حاضر است
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در دیدار فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سپاه همچون سایر حوزه‌ها در سنگر محرمیت زدایی نیز حاضر است

اسرار امروزسپاه همیشه در خط مقدم است/ سپاه بیش از حد تصورات ، ممارست در رفع کاستی های مردم مناطق محروم دارد

به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی اسرار امروز، دکتر ارسلان سالاری رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در حاشیه دیدار با سردار سرلشکر حسین سلامی در جریان سفر به گیلان با تقدیر از حمایت های بی‌دریغ سپاه از کادر بهداشت و درمان، اظهار کرد: مردم گیلان همیشه از وجود پر برکت سپاه و بسیج منتفع شده بودند و این حمایت ها در بحران کرونا به اوج خود رسیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با اشاره به بخشی از حمایت های سپاه در بحران کرونا، افزود: سپاه و بسیج گیلان با هدایت و فرماندهی سردار عبدالله پور در ابتدای دوران کرونا با گندزدایی محیط و سپس با غربالگری و اکنون در واکسیناسیون برادری و پشتیبانی را در حق مردم ادا کرده اند‌.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه حمایت های سپاه و بسیج از مردم گیلان صرفا در غربالگری، بسیج ملی و یا واکسیناسیون نبوده، گفت: سپاه با درایت و عمق نگری به ابعاد مختلف جامعه در بحران کرونا پس از شناخت صحیح از عقب ماندگی های عدیده حوزه بهداشت و درمان استان در جهت توازن بخشی به حوزه سلامت در سنگر محرومیت‌زدایی نیز حاضر شد و احداث و توسعه زیرساخت‌های درمانی را از سر گرفت.

سالاری با اشاره به همکاری مشترک قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه با دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: پس از پیگیری های مکرر و برگزاری نشست های هم اندیشی، خوشبختانه آغاز احداث بیمارستان ۳۵۰ تخت خوابی پورسینا و همچنین احداث دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سایت لاکان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه سپاه بیش از تصورات و انتظارات به منافع عمومی می‌اندیشد و ممارست جدی در رفع کاستی های مردم به ویژه در مناطق محروم دارد، گفت: سردار سرلشکر سلامی امروز نیز در نشستی که با حضور استاندار و فرماندهی سپاه قدس گیلان داشتیم پس از نیازسنجی های گیلان، قول تامین منابع لازم برای خرید یک دستگاه MRI جهت ارایه خدمت در مرکز آموزشی درمانی رازی را داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از حسن توجه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه نشان داده همیشه در خط مقدم خدمت به مردم قرار دارد و هیچگاه از مسیر تعالی و عزت متوقف نمی‌شود.

وی با اشاره به روحیه بی‌بدیل و بی‌مثال خدمت جهادی در سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: فرمانده کل سپاه، آغاز همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه سازندگی را یکی از راه های برون رفت از مشکلات حوزه سلامت دانست و بر تسریع در اجرای پروژه و بهرمندی مردم از آنها تاکید کرد.

ارسال شده در شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱:۰۹ بعدازظهر
کد خبر: 0175712
آخرین خبر ها
گزیده خبرها