شخصا و بصورت سرزده بر عملکرده مدیران در روستاها نظارت می کنم
استاندار گیلان تاکید کرد:

شخصا و بصورت سرزده بر عملکرده مدیران در روستاها نظارت می کنم

اسرار امروز. استاندار گیلان در سفر به سیاهکل گفت: هیچ سرمایه گذاری، نباید درگیر بروکراسی‌های دست و پا گیر اداری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی اسرار امروز؛ اسدالله عباسی استاندار گیلان در سفر پایان هفته خود به سیاهکل پس از بازدید از پروژه های عمرانی و تولیدی، با تاکید بر اینکه مدیران دستگاههای اجرایی باید نتیجه فعالیتهای خود را به مردم اعلام کنند، اظهار داشت: نباید مدیران از مسئولیت‌ها و تعهدات ‌شان در خدمت به مردم شانه خالی کنند.

عباسی در جلسه بررسی مشکلات سیاهکل افزود: از کسانی که فکر و ایده دارند ، حمایت می‌کنیم و باید بروکراسی‌های زائد اداری را از سر راه آنان برداریم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان تاکید کرد: نباید هیچ سرمایه گذاری، درگیر بروکراسی‌های دست و پاگیر اداری شود و باید تمامی موانع بر سر راه تولید با استفاده از راهکارهای قانونی برداشته شود.

وی با اشاره به راه اندازی صنایع تبدیلی، اضافه کرد: باید در هر روستایی، شرایطی فراهم شود تا محصولاتی که توسط روستاییان به بازارهای هفتگی می‌آید؛ در همان منطقه و روستای محل زندگی خودشان عرضه شود تا علاوه بر افزایش میزان اشتغال، رونق روستاها را نیز به دنبال داشته و در کنار آن صنایع تبدیلی ، راه اندازی شود..

استاندار گیلان با تاکید بر حمایت و نظارت دقیق مدیران بر عملکرد و رفتار کارمندان خود ضمن حفظ کرامت آنان، تاکید کرد: علاوه بر اعزام بازرسانی به روستاهای گیلان در جهت تهیه گزارش از وضعیت روستاها، شخصاً و به صورت سرزده به این مناطق سرکشی می‌کنم.

ارسال شده در جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
کد خبر: 8452485
آخرین خبر ها
گزیده خبرها