شرکت گاز استان گیلان با آمادگی کامل به سراغ سرما می رود

شرکت گاز استان گیلان با آمادگی کامل به سراغ سرما می رود

اسرار امروزهمکاری با صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی درجهت اطلاع رسانی به مردم و مشترکین درخصوص مصرف ایمن و درست گاز طبیعی ضرورت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در جلسه کمیته مدیریت بحران شرکت گاز با اشاره به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر ورود جبهه هوای سرد و پربارش اظهار داشت: با توجه به تعمیرات انجام شده در نیمه اول سال جاری و همچنین اورهال تمامی ایستگاه ها، با آمادگی کامل به سراغ سرما خواهیم رفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با تاکید بر آمادگی کلیه پرسنل شرکت و در اختیار داشتن سیستم های ارتباطی و سایر تجهیزات برای مواجهه با بحران های احتمالی ، گفت: همکاری با صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی درجهت اطلاع رسانی به مردم و مشترکین درخصوص مصرف ایمن و درست گاز طبیعی ضرورت دارد.

وی اضافه کرد: باید از راه های مختلف نظیر مصاحبه مدیران و کارشناسان شرکت در صدا و سیما، پیام ها و زیرنویس های مصرف بهینه، اطلاع رسانی پیامکی به مشترکین و .... برای مدیریت مصرف گاز تلاش نماییم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به دوره های آموزشی برگزار شده برای بخش های مختلف جامعه نظیر دهیاران، نیروهای بسیج و .... گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در این زمینه باید از تمام ظرفیت همیاران شرکت گاز جهت پایداری جریان گاز مشترکین استفاده نماییم.

حسین اکبر با اشاره به نقش پررنگ سپاه و بسیج در زمینه مدیریت بحران در استان گفت: باید همانند سال های گذشته مکاتبات لازم با سپاه برای استفاده از ناوگان خودروها و استفاده از ظرفیت نیروهای بسیجی برای رفع قطعی های موردی صورت پذیرد.

وی در خاتمه گفت: ما شرایط دشوار بسیاری را در سال های گذشته تجربه کرده ایم و با توفیق الهی و با همت همه پرسنل تلاشگر و همکاری متقابل مردم و سایر ادارات و ارگان های استان، از این آزمون نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.

ارسال شده در جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۵:۰۹ بعدازظهر
کد خبر: 3593369
آخرین خبر ها
گزیده خبرها