یک میلیون و300 هزار نفر در گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی در آیین معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان:

یک میلیون و300 هزار نفر در گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

اسرار امروزتلاش در عرصه خدمت و آثار آن باید برای مردم ملموس باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، آیین تکریم سرپرست و معارفه مدیر جدید درمان تأمین اجتماعی استان گیلان با حضور دکتر حبیب الله حسن خانلو ، قائم مقام و دکتر منوچهری معاون درمان این سازمان در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت برگزار گردید .دکتر حسن خانلو در این آئین با اشاره به اینکه بیش از 52 درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارد، افزود : یک میلیون و300 هزار نفر افراد تحت پوشش در گیلان نیز به نسبت مجموع جمعیت استان، بیانگر تقریبی همین میزان می باشند .

وی گفت: تطبیق دانش و تخصص حرفه ای با واقعیت های جامعه، لازمه مدیریت اصولی و تشخیص درست مشکلات خواهد شد و منجر به تصمیم گیری مطلوب و کارآمد و اثربخش و رضایتمندی در جامعه می شود.

قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی با تاکید بر ضرورت گسترش خدمات به اقشار ضعیف ، اظهار داشت: در شرایط سخت فعلی باید تلاش در عرصه خدمت و آثار آن برای مردم ملموس باشد و برای جلب اعتماد عمومی توجه ویژه و عملی به مفهوم عدالت یک رکن اساسی است .

دکتر امیرعباس منوچهری ، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی در ادامه این مراسم گفت:  تامین اجتماعی در عرصه درمان در کنار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار دارد و حدود ۱۵ درصد از بار درمانی کشور توسط سازمان تامین اجتماعی اداره می‌شود.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با تأکید بر اینکه سیاست اصلی ما در حوزه درمان، حرکت در مسیر تحقق عدالت است افزود : یکی از وظایف ما خرید خدمت راهبردی است و تلاش می کنیم تا سهم هزینه جامعه هدف را در درمان پائین بیاوریم .

وی خاطر نشان کرد : نمی‌توانیم بپذیریم که در کشور به ازای هر 1000 نفر جمعیت، ١.٧٧ تخت برای بستری وجود داشته باشد. لذا تسریع در توسعه و تسهیل دسترسی مردم به خدمات درمانی از اولویت‌های ما میباشد

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات دکتر رضا قنبرپور مقدم در دوره سرپرستی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ، دکتر حسین ابراهیمی رئیس پیشین مرکز درمانی تامین اجتماعی فومن با حکم مدیرعامل این سازمان به عنوان مدیر جدید درمان تامین اجتماعی گیلان منصوب و معارفه گردید .

ارسال شده در جمعه ۰۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۷:۰۹ بعد از ظهر
کد خبر: 3169196
آخرین خبر ها
گزیده خبرها