آقای عضو شورا؛ آبروی مومن حکم حرمت کعبه را دارد

آقای عضو شورا؛ آبروی مومن حکم حرمت کعبه را دارد

اسرار امروزآقای عباس نژاد، ای کاش قدری با تامل صحبت می کردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، اذهان عمومی با ادعای  مسعود عباس نژاد عضو شورای اسلامی شهر رشت مبنی بر نگرانی از اقدامات شهردار رشت در انتصاب معاون خدمات شهری شهرداری ناخودآگاه به مسیری رفت که محمد رضا شیرزاد ، پیش از این به دلیل تخلفات احتمالی به دو سال انفصال از خدمت محکوم شده است!!

ادعای انتخاب مدیران انفصال از خدمت برای جایگاه‌های مدیریتی توسط شهردار رشت از سوی این عضو شورا در حالی مطرح شد که صحت آن از سوی مسئول بازرسی شهرداری رشت رد شد. اسماعیل رحمتی در گفتگویی اعلام کرد: اگر محمد رضا شیرزاد ، حکم انفصال از خدمت در پرونده خود داشت، هرگز استعلام وی برای تصدی بر مناصب شهرداری تایید نمی شد.

مسئول بازرسی شهرداری رشت همچنین تاکید کرد: این پرونده مربوط به دوره تصدی آقای نصرتی شهردار وقت رشت بوده، که در دیوان با حکم تبرئه مختومه شد.

آقای عباس نژاد، آبروی مومن حکم حرمت کعبه را دارد. ای کاش قدری با تامل صحبت می کردید. لذا این انتظار از شما وجود دارد که  پس از بیان اصل موضوع از سوی مسئول بازرسی شهرداری رشت، در چارچوب شئونات انسانی و اسلامی از معاون خدمات شهری شهردار عذرخواهی کنید و  مانع بداخلاقی ها پس از این باشد.

ارسال شده در شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۷:۰۹ بعد از ظهر
کد خبر: 7843786
آخرین خبر ها
گزیده خبرها