محل و میز کار مسئولان باید  وسط آلام و مشکلات مردم باشد
حسین مصطفی پور در معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان خمام:

محل و میز کار مسئولان باید وسط آلام و مشکلات مردم باشد

اسرار امروزسرپرست فرمانداری شهرستان خمام در این مراسم  تاکید کرد: با تکریم ارباب رجوع و باز بودن درب ادارات به روی مردم ، خود را خادم مردم می دانم و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم ورزید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ، با حضور حسین مصطفی پور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، مراسم  تکریم عبدالوحید احمدی فرماندار پیشین خمام و معارفه اسفندیار جوشن بعنوان سرپرست فرمانداری خمام در محل سالن اجتماعات فرمانداری این  شهرستان برگزار شد.

مصطفی پور در این مراسم با تقدیر از فرماندار پیشین شهرستان خمام گفت:  در فرمانداری خمام به دلیل تازه تاسیس بودن باید زیرساخت ها و سخت افزارهای ایجاد شود تا به یک شهرستان تبدیل شود .

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با تاکید بر اینکه مسئولین باید محل کارو میز کار شان وسط آلام و مشکلات مردم باشد و واسطه ها و مرتبطین دراین راستا باید برداشته شود، افزود:  از همه مسئولین و فرمانداران و معاونین و بخشداران می خواهم که فاصله ای که بین مردم و مسئولین ایجاد شده را تعدیل نمایند و درکنار مردم باشند و این باعث التیام بخشی از مشکلات مردم خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: یک مسئول می بایست برای ساعت به ساعت برنامه ریزی داشته باشد و زمانی برای از دست دادن وجود ندارد و باید اولویت همه ما حل مشکلات مردم باشد تا بتوانیم بعنوان خادم ، رضایت شان را جلب نماییم.

اسفندیار جوشن سرپرست فرمانداری خمام نیز در ادامه این مراسم ضمن اشاره به  شاخص ها و برنامه های خود، گفت: اولویت کاری خود را پیگیری برای استقرار ادارات درشهرستان و تبدیل خمام به یک شهرستان قوی قرار داده ام.

جوشن افزود: همه باید از نکته نظرات فرهیختگان و صاحب نظران شهرستان استفاده کنیم تا این شهرستان به جایگاه واقعی خود دست یابد و ضمن بهره گیری از ظرفیت منطقه آزاد، زمینه رشد و سرمایه گذاری دراین شهرستان را فراهم کنیم تا به شهرستانی توسعه یافته تبدیل شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان خمام تاکید کرد: با تکریم ارباب رجوع و باز بودن درب ادارات به روی مردم ، خود را خادم مردم می دانم و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم ورزید.

در این مراسم امام جمعه شهرستان خمام و نمایندگان مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی نیز به برنامه ها و پروژه ها و مشکلات شهرستان پرداختند و خواستار هماهنگی، همفکری و هم افزائی بیش از پیش همه مسئولین در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند. در پایان مراسم از زحمات 11 ماهه عبدالوحید احمدی نخستین فرماندار شهرستان تازه تأسیس خمام تقدیر شد.

گفتنی است اسفندیار جوشن دارای کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی است معاون مدیرکل و رئیس گروه اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گیلان، بخشداری کوچصفهان از توابع شهرستان رشت ،  کارشناس فرمانداری رشت ، دبیر پرورشی و آمادگی دفاعی دبیرستان ها  و هنرستان های  نواحی یک و دو رشت  و مدیر مجتمع فرهنگی ،هنری شهیده فهمیده در سوابق وی دیده می شود.

لازم به ذکر است که شهرستان خمام با شهر خمام و ۳۹ روستا براساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن در سال ۹۵ بیش از ۵۴ هزار و ۸۶۰ نفر جمعیت دارد که افزون بر ۲۰ هزار و ۸۹۷ نفر شهری و ۳۳ هزار و ۹۶۳ نفر روستایی است. بخش خمام زمستان سال گذشته به شهرستان ارتقاء یافت و دارای ۲ بخش مرکزی و چوکام و چهار دهستان چاپارخانه، کته سر، چوکام و فرشکی می باشد.

ارسال شده در جمعه ۰۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۵:۰۸ بعد از ظهر
کد خبر: 3381759
آخرین خبر ها
گزیده خبرها