از تناقض حرف و عمل وزیر صمت تا چرخش 180 درجه ای ایشان!!
نماینده مردم دماوند و فیروز کوه درمجلس مطرح کرد :

از تناقض حرف و عمل وزیر صمت تا چرخش 180 درجه ای ایشان!!

اسرار امروزچرا یک بار قیمت به سمت مردم اصلاح نمی‌شود!؟/ طرحی که با رأی اکثریت قاطع نمایندگان به تصویب رسید توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت غیرقانونی رد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز از خانه ملت، سیداحمد رسولی‌نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم با اشاره به اصل 112 قانون اساسی، گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها در موارد اختلافی بین مجلس و شورای نگهبان حق ورود دارد و نمی‌تواند اساساً اقدام به قانونگذاری کند و جایگزین شورای نگهبان شود.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم افزود: طرحی که با رأی اکثریت قاطع نمایندگان به تصویب رسید توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت غیرقانونی رد شد که باعث افزایش جهشی و ناگهانی قیمت خودروهای تولیدی دو شرکت خودروساز داخلی بودیم.

وی با اشاره حمایت 85 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی خبرگزاری خانه ملت از طرح ساماندهی بازار خودرو حمایت کردند، یادآور شد: وزیر صمت قبل از دریافت رأی اعتماد اظهار کرد که قیمت خودروهای داخلی منطقی نیست و باید اصلاح و کاهش داده شود اما با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای ، پس از افزایش قیمت خودروها، اعلام کرد که قیمت‌ها را اصلاح کرده‌اند.

رسولی نژاد با اشاره به اینکه مردم از ما به عنوان نمایندگان خود سوال می‌کنند که چرا یک بار قیمت به سمت مردم اصلاح نمی‌شود!؟، تاکید کرد: اعتراض شدید خود را نسبت به این موضوع در جلسه با معاون اول رسسی جمهور اعلام کردم.

وی ادامه داد: در نشست با معاون اول رئیس جمهور درخواست کردیم تا در زمینه مباحث مذکور با رئیس جمهور دیدار کنیم که مورد موافقت قرار گرفت و در آینده نزدیک این نشست برگزار می‌شود.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۵:۱۸ بعد از ظهر
کد خبر: 2146090
آخرین خبر ها
گزیده خبرها