همراهی تیم وزیر بهداشت با خبرنگاران در غفلت فرماندار آستارا !!!

همراهی تیم وزیر بهداشت با خبرنگاران در غفلت فرماندار آستارا !!!

اختصاصی/ اسرارامروز. سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان در سفر یکروزه خود به گیلان ابتدا برای افتتاح بیمارستان شهید دکتر بهشتی به آستارا عزیمت کرد.


پس از افتتاح این بیمارستان برای نماز و صرف ناهار به هتل اسپیناس آستارا رفت. اما در کمال تعجب جلوی ورود جمعی از خبرنگاران مرکز استان و شهر مرزی آستارا (که جز مدعوین بودند) به این هتل گرفته شد که با اعتراض شدید موسوی عضو تیم وزیر و روابط عمومی وزارت بهداشت ، درمان و طلعت کاویانی مسئول رسانه دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان روبرو شد .

موسوی ضمن عذرخواهی از خبرنگاران بابت این بی احترامی ،خبرنگاران را از درب پشت هتل اسپبناس آستارا به داخل هتل برای صرف ناهار و نماز هدایت کرد.

شایان ذکر است در حالیکه موسوی بعنوان میهمان ، نگران حفظ حرمت و کرامت خبرنگاران گیلانی بود یونس رنجکش فرماندار آستارا ،که میزبان وزیر بهداشت و درمان و همراهان ایشان بود بدون توجه به این موضوع، در سالن غذاخوری این هتل ناهار خود را صرف کرد.

البته ناگفته نماند که این اتفاقات ناگوار هربار که مقامی به گیلان سفر میکند رخ میدهد اما امیدواریم تا با آمدن مقامات کشوری به گیلان توجیحات لازم صورت بگیرد تا دیگر شاهد چنین تراژدی هایی نباشیم .

ارسال شده در پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ بعدازظهر
کد خبر: 6464603
آخرین خبر ها
گزیده خبرها