پیام مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

پیام مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

اسرار امروزحجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در پیامی به مناسبت روز بصیرت و میثاق با ولایت نوشت: خداوندبصیروعلیم ،  قادرومقتدر را سپاسگزاریم که درحیات ما باردیگر یکی از پرافتخارترین روزهای تاریخ ملت علوی، ولایی ، انقلابی،  با صلابت، مقاوم وشجاع و قهرمان  ایران اسلامی وعاشورایی یعنی نهم دیماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت فرارسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، حجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در پیامی به مناسبت روز بصیرت و میثاق با ولایت نوشت: خداوندبصیروعلیم ،  قادرومقتدر را سپاسگزاریم که درحیات ما باردیگر یکی از پرافتخارترین روزهای تاریخ ملت علوی، ولایی ، انقلابی،  با صلابت، مقاوم وشجاع و قهرمان  ایران اسلامی وعاشورایی یعنی نهم دیماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت فرارسید.

همان روزی که مردم ایران، با بصیرت و تبعیت تامه از مقتدا و رهبرعالیقدرو مقتدر خویش، ثابت کردند که با دشمن شناسی تمام، فریب حیله ها و نیرنگ های گوناگون دشمنان وفتنه گران داخلی و خارجی را نخواهند خورد وهرگز از مسیروخط و مکتب نورانی وعزت آفرین امامین انقلاب در میان گرد وغبار فتنه ها، گمراه نخواهند شد.

در واقع ملت همگام با امامت جامعه جمله "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد"امام خمینی (ره) را تفسیرعملی کردند.

 9 دی ثابت کرد که ملت ایران اهل سقیفه و خائن به ولایت در جنگ جمل و نهروان و بی خیال در مقابل ندای امام زمانش مبنی برهل من ناصر ینصرنی و نادیده گرفتن اربا اربای شش ماهه ها وسه ساله ها وجوان وپیرمردها و پیرزنهای دیروزوامروز نیست.

ملت ایران بعنوان سرورجهانیان با آفرینش9 دی، پایه های ظلم وستم کاخ سفید واستکبار جهانی را متزلزل وحتی ویران کرد و فرهنگ عزت خواهی، حق طلبی، استکبارستیزی، مردم داری، ولایتمداری را احیاء کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالگرد نهم دیماه و شهدای متعلق به این روز، متواضعانه از جبهه انقلابی و مردمان عاشورایی و انقلابی، می خواهم که با حضورشان در این روز بزرگ ، دشمنان اسلام وانقلاب را نا امید و دوستان اسلام و انقلاب را امیدوار تا مقدمه اضمحلال و نابودی دائمی جریان و جبهه باطل و مقدمه ظهورعظمای امام زمان (عج) و رسیدن به آرامش و پیروزی نهایی فراهم آید.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۹ قبل از ظهر
کد خبر: 0575071
آخرین خبر ها
گزیده خبرها