اقدامات وزارت بهداشت در واکسیناسیون عمومی قابل تحسین است
نماینده مردم بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی :

اقدامات وزارت بهداشت در واکسیناسیون عمومی قابل تحسین است

اسرار امروزنماینده مردم شهرستان مرزی بندر آستارا اظهار کرد: کاهش شمار کشته‌شدگان کرونایی در کشور مرهون برنامه ریزی صحیح مجموعه دولت و مبین صحیح بودن برنامه های وزارت بهداشت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، دکتر غلامرضا مرحبا نماینده مردم شهرستان مرزی بندر آستارا با تقدیر از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه سلامت، گفت: وزارت بهداشت دولت سیزدهم در ماه های نخست آغاز به کار رسمی، به گونه ای عمل کرد که اکنون ما در واکسیناسیون عمومی کرونا از متوسط جهانی بالاتریم.

مرحبا با تاکید بر حمایت دولت از تولی واکسن داخلی، افزود: خوشبختانه اعتماد مردم به تولیدات واکسن سازهای داخلی بسیار مطلوب است.

وی یاداور شد: خوشبختانه تعداد متوفیان کرونایی در کشور روز به روز به سبب افزایش پوشش واکسناسیون در حال کاهش است و این نشان دهنده برنامه ریزی مطلوب در جهت مدیریت بهینه بیماری کرونا است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کاهش شمار کشته‌شدگان کرونایی در کشور مرهون برنامه ریزی صحیح مجموعه دولت و مبین صحیح بودن برنامه های وزارت بهداشت است.

نماینده مردم بندر آستارا در مجلس یازدهم بر ضرورت تکمیل چرخه واکسیناسیون تاکید کرد و گفت: انتظار داریم پوشش واکسیناسیون در نوبت های سوم نیز بر اساس توصیه کارشناسان و متخصصان تداوم داشته باشد و مردم نیز شیوه نامه های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند تا پایداری سلامت را در کشور شاهد باشیم.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۶:۲۵ بعد از ظهر
کد خبر: 5391377
آخرین خبر ها
گزیده خبرها