علوم پزشکی گیلان کرونا را به فرصت تبدیل و شاخص های بهداشت و درمان را بهبود بخشید
عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی:

علوم پزشکی گیلان کرونا را به فرصت تبدیل و شاخص های بهداشت و درمان را بهبود بخشید

اسرار امروزعضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس یازدهم گفت: توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان در استان گیلان قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ؛ خلیل بهروزی فر نماینده مردم شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارنامه دولت سیزدهم در بخش بهداشت و درمان قابل‌ توجه و شایسته تقدیر است، گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت توسعه خدمات سلامت در کشور تلاش مجدانه ای داشت.

بهروزی فر افزود: دولت سیزدهم در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا اقدام انقلابی کرد و توانست در طول مدت کوتاهی، شمار قابل توجهی از مردم را نسبت به ویروس کرونا ایمن کند .

وی یادآور شد: خوشبختانه با سرعت و گستردگی واکسیناسیون عمومی در کشور ، از آسیب‌های مالی، جسمی و روحی جامعه کاسته شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در راستای سیاست‌های انقلابی دولت سیزدهم به‌ ویژه وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ازجمله گیلان توانستند با برنامه‌ریزی بسیار مطلوب در جهت کنترل بیماری کرونا گام‌های مؤثری بردارند و خوشبختانه استان گیلان به‌ پاس این اقدامات توانست در پوشش حداکثری واکسیناسیون عمومی علیه کرونا، رتبه نخست را از آن خود کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس یازدهم از توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان کشور به‌ ویژه استان گیلان تقدیر کرد و گفت: گرچه ویروس کرونا به‌عنوان یک تهدید در ایران بود اما یکی از استان‌ها به‌ویژه گیلان توانست این تهدید را به فرصت تبدیل کند و شاخص‌های بهداشت و درمان را بهبود ببخشد.

وی گفت: تلاش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه علوم پزشکی گیلان قابل‌ قبول ، محسوس و درخور تقدیر است.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۶:۵۹ بعد از ظهر
کد خبر: 8751844
آخرین خبر ها
گزیده خبرها