پیشتازی گیلان در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا در کشور شایسته تقدیر است
نماینده مردم آستانه‌ اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی:

پیشتازی گیلان در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا در کشور شایسته تقدیر است

اسرار امروزنماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص ‌های سلامت در گیلان نسبت به سال‌های گذشته رشد داشته و تغییر رویکرد، تلاش مضاعف و کار جهادی مجموعه وزارت بهداشت به‌ ویژه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این زمینه کاملا محسوس است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ؛ ابراهیم نجفی نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: قبلاً مردم در صف‌های طولانی دریافت واکسن بودند و اعتراضات عمومی در این رابطه بسیار زیاد بود اما با اقدام به ‌موقع و انقلابی، نقش حیاتی در مدیریت بیماری کرونا داشت.

نجفی افزود: پوشش حداکثری واکسیناسیون عمومی مردم علیه کرونا یک مزیت نسبی دولت کنونی در مقایسه با دیگر دولت‌های پیشین است.

وی اضافه کرد: متأسفانه به سبب گره زدن سلامت مردم به موضوعات غیرواقعی ازجمله مذاکرات، دولت پیشین واکسینه کردن مردم را جدی نگرفت و ما شاهد مرگ ‌ومیر روزانه ایرانیان تا حدود 700 نفر بودیم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به پیشتازی گیلان در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا در کشور یادآور شد:  علیرغم ضعف‌های زیرساختی در استان به ‌ویژه در بخش بهداشت و درمان این استان توانست با کار جهادی مدافعان سلامت، در پوشش حداکثری واکسیناسیون کرونا حائز رتبه نخست کشور و مورد تجلیل وزیر بهداشت قرار گیرد.

نجفی اظهار کرد: شاخص ‌های سلامت در گیلان نسبت به سال‌های گذشته رشد داشته و تغییر رویکرد، تلاش مضاعف و کار جهادی مجموعه وزارت بهداشت به‌ ویژه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این زمینه کاملا محسوس است و باید دنبال شود.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۷:۲۴ بعد از ظهر
کد خبر: 8215364
آخرین خبر ها
گزیده خبرها