روابط عمومی ها ، ظرفیتی استثنایی برای بروز توانمندیها هستند
شهردار رشت:

روابط عمومی ها ، ظرفیتی استثنایی برای بروز توانمندیها هستند

اسرار امروزسید امیرحسین علوی در نشست با روابط عمومی های بیست گانه شهرداری رشت گفت: سهم مشارکت عمومی مردم در سیاستها و برنامه های شهرداری مناسب نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز،  نادر حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در نشست با روابط عمومی های بیست گانه شهرداری رشت گفت: هر منطقه یا سازمانی باید حسب شرح وظایف خود عملکرد حوزه اش را به شهروندان ارائه نماید.

حسینی با بیان اینکه جمع بندی و ارائه مسائل شهری به مردم فقط کار یک نفر در شهرداری و شورا نیست، افزود: تک تک مسئولان با اصحاب رسانه در ارتباط مستقیم هستند و میتوانیم با استفاده از این ظرفیت یک اتفاق شهری را مانند یک بمب خبری در شهر و استان داشته باشیم که این همکاری نیازمند مدیریت بیشتر از سوی روابط عمومی مرکز در شهرداری رشت است.

سید امیر حسین علوی شهردار رشت در این نشستبا اشاره به نامناسب بودن سهم مشارکت عمومی مردم در سیاستها و برنامه های شهرداری، یادآور شد: شهرداری خانه ماست و تکالیفی در ارائه خدمات به مردم رشت داریم و باید در انجام درست وظایفی که برعهده داریم از همراهی شهروندان بهره گیری نمائیم.

شهردار رشت افزود: روابط عمومی ها دارای ظرفیتی استثنایی برای بروز توانمندیها‌ هستند.

وی تصریح کرد: مجموعه روابط عمومی ها در شهرداری رشت باید با استفاده از ظرفیت رسانه ها ، با جامعه هدف ارتباط بگیرند.

علوی خاطرنشان کرد: هزینه های درون سازمانی و مازاد بر تکلیف از شهرداری را بعنوان حق و حقوق و درآمد خود، باید به سمت کارایی و ارائه کار بهتر در مجموعه سوق بدهیم.

وی خواستار تلاش حوزه روابط عمومی برای ارائه خدمات با کیفیت و بهتر به مردم شد و گفت: باید با ایده ها و تحرک بیشتر فضای خدمت را به سمت مردم سوق داده و تلاش کنید تا اعتماد عمومی شهروندان به شهرداری جلب شود.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۸:۵۷ قبل از ظهر
کد خبر: 4301890
آخرین خبر ها
گزیده خبرها