میز خدمت جهادی با تاسی از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود
فرمانده پایگاه بسیج شهید فیاض بخش تامین اجتماعی گیلان :

میز خدمت جهادی با تاسی از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود

اسرار امروزاولین اداره کل استان در برگزاری میز خدمت جهادی در شهرستانها هستیم/ طرح میزهای خدمت جهادی در شهرهای مختلف با هدف دسترسی آسان مردم به مدیران و رسیدگی به مشکلات آنان اجرا می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، علی چراغی فرمانده پایگاه بسیج شهید فیاض بخش تامین اجتماعی گیلان در حاشیه برگزاری میز خدمت جهادی این مجموعه در شعبه لوشان که با حضور مدیرکل ، معاون منابع بیمه ای و روسای ادارات تخصصی برگزار شد در نشست با خانم رضائی معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان رودبار گفت: افتخار داریم که اولین اداره کل استان در برگزاری میز خدمت جهادی در شهرستانها هستیم.

چراغی افزود:  طرح میزهای خدمت جهادی در شهرهای مختلف با هدف دسترسی آسان مردم به مدیران و رسیدگی به مشکلات آنان اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح به منظور کاهش زمان انجام امور و تکریم ارباب رجوع و پاسخگوئی مناسب به مردم با تاسی از سردار دلها حاج قاسم سلیمانی انجام می شود .

فرمانده پایگاه بسیج شهید فیاض بخش تامین اجتماعی گیلان با تسلیت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار دلها، اظهار داشت: مردمی و مرد میدان بودن یکی از خصلتهای ناب شهید والامقام سردار سلیمانی بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: تلاش نموده ایم تا با برپایی میزهای خدمت جهادی به ویژه در مناطق دور از مرکز استان ، با حضور مستقیم مدیرکل و معاونین ایشان در میدان عمل و در دیدارهای چهره به چهره با بیمه شدگان ، بازنشستگان و کارفرمایان ، از نزدیک مشکلات آنها را مورد رسیدگی قرار دهیم .

فرمانده پایگاه بسیج شهید فیاض بخش تامین اجتماعی گیلان همچنین اذعان نمود : این برنامه جدای از ملاقات های عمومی هفتگی مدیرکل انجام و تاکنون در سه هفته پیاپی عملیاتی شده است .

چراغی از پیش بینی میزخدمت جهادی در بندرآستارا در چهارمین مقصد این طرح در هفته آتی خبر داده و افزود : امیدواریم با گام برداشتن در این مسیر ضمن انجام رسالت سازمانی برای خدمتگزاری و پاسخگوئی به مردم استان ، در مسیر آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم .

ارسال شده در پنجشنبه ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱ قبل از ظهر
کد خبر: 1238035
آخرین خبر ها
گزیده خبرها