خط و نشان استاندار گیلان برای سنگ اندازان!

خط و نشان استاندار گیلان برای سنگ اندازان!

اسرار امروزبرخی، خود را به ندیدن و نشنیدن می زنند/ به کسانی که ادعای تقوا و معنویت دارند و بعد بی تقوایی می کنند؛ گزارش اختصاص اعتبار برای استان ارائه شود/ موارد امیدبخش را به مردم بگویید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛  اسدالله عباسی استاندار گیلان  در جلسه با فرمانداران شهرستان‌های ساحلی استان ، گفت: به دیدگاه و نقد منتقدان دلسوز به نظام اسلامی احترام می گذارم و به عنوان یک استاندار بومی ، نظر همه را برای توسعه و آبادانی گیلان گرفته ام، اما از فضاسازی بعضی افراد که بجای همراهی در جهت قطع دست سودجویان و فرصت طلبان، به نادرستی عملکرد دولت را زیرسوال می‌برند، انتقاد دارم.

 عباسی خطاب به فرمانداران گفت: مدیران و فرمانداران وظیفه دارند به این افراد که آدرس غلط می دهند و خودشان نادرست صحبت می‌کنند، کسانی که ادعای تقوا و معنویت دارند و بعد هم بی تقوایی می کنند؛ گزارش اختصاص اعتبار برای استان در حوزه های مختلف را که در جهت آبادانی گیلان عزیز است، بیان کنند.

وی افزود: اولویت اساسی خدمت به مردم گیلان در همه بخش ها که در مصوبات آمده ، را بزودی به مردم از طریق رسانه ها گزارش می دهم.

نماینده عالی دولت در گیلان با ابراز تعجب از رفتار عده ای که مردم را نا امید می کنند و بر طبل نا امیدی می کوبند، خطاب به مدیران بیان داشت: موارد امیدبخش را به مردم بگویید تا موجبات استمرار امید به دولت انقلابی و جهادی شود.

استاندار گیلان با انتقاد از دخالت‌هایی که در کار دولت می شود، گفت: پاسخگوی عملکردها، نماینده عالی دولت در گیلان است و بر این مبنا بررسی های لازم برای انتصاب افراد را انجام می دهم.

وی یادآور شد: برخی، خود را به ندیدن و نشنیدن می زنند. قطار خدمت به مردم در گیلان سرعت گرفته و در حال حرکت است، پرتاپ سنگ به قطار اصابت نمی کند و مانع حرکت شتابان آن نمی شود.

 استاندار گیلان گفت: با توجه به رفع تصرف دستگاه‌های دولتی در سواحل که یکی از مصوبات سفر آیت الله دکتر رئیسی به گیلان بود، نباید اجازه دست اندازی به دریا، جنگل و مزارع کشاورزی توسط عده ای منفعت طلب و سودجو داده شود.

عباسی بیان کرد: دریا متعلق به همه است و اقتصاد دریا زمانی شکوفا می شود که در چارچوب قانون، بهره مندی از آن برای عموم مردم فراهم شود.

وی با تاکید بر رفاه مردم با ایجاد راه های دسترسی به ساحل و رعایت ۶۰ متری حریم نوار ساحلی، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون در هر شش کیلومتر باید یک راه دسترسی به ساحل با جاده تا ۹ متر عرض به سمت ساحل طراحی و ایجاد شود، در این زمینه هم دستورات لازم صادر شده است.

نماینده عالی دولت در گیلان در ادامه با تاکید بر اینکه اجازه فساد به هیچ احدی و گروهی را نمی دهم، گفت: فرمانداران و مدیران دولت انقلابی و جهادی ، باید فضا را برای کسانی که امنیت، آرامش و رفاه مردم را خدشه دار می کنند، ناامن سازند تا کسی جرات کار خلاف و فساد را نداشته باشد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: اگر برای من محرز شود فردی یا گروهی از جایگاه خود سوءاستفاده کرده و به بیت المال، چه در سازمان و اداره ای و چه  انفال عمومی اعم از جنگل، زمین ، محصولات کشاورزی، اقتصاد و معیشت دست اندازی می‌کند، شخصا بدون هیچ تاملی، برخورد قانونی  و محکمی خواهم داشت.

وی به فرمانداران تاکید کرد که در برابر حرام خواران ، زمین خواران، ساحل خواران ، جنگل خواران و فساد خواران، در راستای حفظ حقوق مردم محکم بایستید چرا که کارهای انجام نشده زیادی وجود دارد.

وی در خاتمه سخنانش از صدا و سیما و رسانه ها در پوشش اخبار مرتبط با آزادسازی سواحل و اجرای دستور رئییس جمهوری قدردانی کرد.

در این جلسه همچینین فرمانداران شهرستان های استان گیلان گزارش اقدامات خود در راستای اجرای دستور رئیس جمهوری را بیان داشتند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۹:۱۴ قبل از ظهر
کد خبر: 4596662
آخرین خبر ها
گزیده خبرها