آقای وزیر؛ خبرنگار زرد نداریم/عذرخواهی کنید

آقای وزیر؛ خبرنگار زرد نداریم/عذرخواهی کنید

اسرار امروزآیا خبرنگارانی که واقعیت را از زبان معاون شما بیرون کشیدند و سعی در نجات سازمان تعاون روستایی از تار عنکوتی جریان فساد داشتند، خبرنگار زرد هستند؟/ چه زود نتيجه تلخ سياست غلط تزريق نيرو های ناآشنا و بيگانه با بدنه جهاد كشاورزي را چشيديد  و چه ساده آبروی اين وزارت ممزوج با سفره های ملت در رنج را برديد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سید جواد ساداتی‌ نژاد وزیر جهاد کشاورزی که چند ماهی است در مقابل افشاگری رسانه‌ها مبنی ‌بر ابهام درجا به‌جایی چندین تُن زعفران، فروش ده‌ها هزار تن خرما ، چند صد میلیارد تومان ضرر و زیان به سازمان در خرید غیرمتعارف پرتقال و سیب که خبرنگاران صدا و سیما و بخش خصوصی مطرح نمودند، سپرده شدن کار نظارت بر خرید حدود هزار میلیارد تومان میوه به یک شرکت بازرسی 100 هزار تومانی سکوت کرده  و در سفر خود به یکی از استان‌ها، این خبرنگاران رسانه‌ها و روزنامه ‌نگاران را زرد نامید!

در حالی که این خبرنگاران در راستای اهداف رهبری و کمک به اقتدار غذایی با مدد و راهنمایی برخی نمایندگان خدوم مجلس، مسائل زیرپوستی در سازمان تعاون روستایی را افشا کردند  به نحوی که اینک دیوان محاسبات، سازمان تعزیرات و مجلس باید ورود جدی‌تری داشته باشند.

تعریف عرفی رسانه زرد و خبرنگار زرد عبارت است از: رسانه هایی است که برای نان به نرخ روز خوردن، به صورت غیر واقعی مجیز وزرا و معاونین آنها را می گویند نه خبرنگارانی که بنا به رسالت خود و برای کمک به بقای وزارتخانه و ارتقای جایگاه آن بدون هیچگونه توقع و انتظاری و با پرداخت هزینه ها از جیب شخصی بطور رایگان اطلاع رسانی می کنند.

سوال این ‌جاست که اگر ساداتی‌نژاد همراه و همسو با حرکت هیات مینی ‌بوسی در سازمان مرکزی تعاون روستایی نیست، باید از خبرنگاران عذرخواهی کند.

 خبرنگاران چرا باید در افشاگری ملی خبرنگار زرد نامیده شوند؟ چرا آقای وزیر از خبرنگاران عذرخواهی نکرد و آنان را زرد نامید! آیا آقای دکتر حیدری، مجری سالم و زبردست صدا و سیما که چنین افشاگری کرد، خبرنگار زرد است؟ آیا آقای آذری‌ بقا که امنیت خود را به خطر انداخت و پیشنهادات نان و آبدار مالی و مشاوره‌ای را رد کرد اما حق طلبی وی به افشای اسرارهای زیادی انجامید، خبرنگار زرد است؟ آیا آقای دکتر قالیباف، مجری زبردست و ضد فساد صدا و سیما که واقعیت را از زبان معاون شما بیرون کشید و سعی در نجات سازمان تعاون روستایی از تار عنکوتی جریان فساد داشت، خبرنگار زرد است؟ چه کسانی شریک و مباشر این حرکت‌ها هستند؟ باید مشخص شود.

آقای وزیر؛ بلاخره و چه زود نتيجه تلخ سياست غلط تزريق نيرو هاي ناآشنا و بيگانه با بدنه جهاد كشاورزي را چشيديد  و چه ساده ابروي اين وزارت ممزوج با سفره هاي ملت در رنج را برديد. چند شبي است وزارت جهاد کشاورزی را نقل محافل كرديد و نگاه سنگين ملتی را كه در نان شب خود مانده اند، بر پرسنل خدوم جهاد کشاورزی تحميل كرديد.

معاون حضرتعالی در سازمان تعاون روستایی آنقدر ساده و روان در رسانه ملي آمار عجیب از خود ارائه كرد كه بی اطلاع ترين افراد هم با مقايسه ساده قيمت ميادين و اعداد نجومی  معاون بی اطلاع شما، حالش بد مي شد.

آقاي ساداتی نژاد، اين شروعی است كه اگر بر ادامه آن اصرار داشته باشيد روزهای تلخ تری را تجربه خواهيد كرد و حيف و صد حيف كه چوب اين اشتباه را مردمی خواهند خورد كه لايق آن نيستند. پوزش بخواهيد و براي دفع ضرر با برداشتن اين مديران اقدام كنيد تا ديرتر نشده است.

آقای وزیر چنانچه همراهی و مشارکتی در این جریان ندارید در اولین روزهای هفته آینده ضمن عذرخواهی رسمی از خبرنگاران با شرافت، با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس و همچنین حضور در خدمت اعضای هیئت رئیسه مجلس از حرکت باند مافیایی اختلاس و رانت و شبهات ایجاد شده ، اعلام برائت کنید و تکلیف چنین افرادی را روشن نماید./ مزرعه سبز

ارسال شده در پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۶:۳۳ بعد از ظهر
کد خبر: 2706571
آخرین خبر ها
گزیده خبرها