سالاری بر رفع گره های موجود در فرایند احداث و تکمیل ، تاکید کرد
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پورسینای رشت بازدید کرد

سالاری بر رفع گره های موجود در فرایند احداث و تکمیل ، تاکید کرد

اسرار امروزرییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بازدید از بخش‌های جدیدالاحداث MRI و CT اسکن و بخش‌های درمانی مرکز آموزشی و درمانی پورسینای رشت ، بر ضرورت ازسرگیری پیگیری‌ها جهت راه‌اندازی دستگاه‌های مذکور تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی اسرار امروز، دکتر ارسلان سالاری رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بازدید از بخش‌های جدیدالاحداث MRI و CT اسکن و بخش‌های درمانی مرکز آموزشی و درمانی پورسینای رشت ، بر ضرورت ازسرگیری پیگیری‌ها جهت راه‌اندازی دستگاه‌های مذکور تأکید کرد.

سالاری در این بازدید به اتمام فرایند احداث ساختمان بخش MRI و CT اسکن  این مرکز آموزشی و درمانی اشاره کرد.

وی در ادامه از طرح گسترش بخش جراحی ، بخش آنژیوگرافی محیطی و طرح مشترک دانشگاه با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه در احداث بیمارستان 350 تخت خوابی پورسینا نیز بازدید کرد.

لازم به ذکر است مرکز آموزشی و درمانی پورسینا حدود ۲۰ سال پیش، دارای یک دستگاه MRI یک تسلا بود اما با توجه به اینکه این مرکز آموزشی و درمانی به‌عنوان تنها سانتر ترومای استان گیلان، مرکز پذیرش بیماران نورولوژی و نوروسرجری نیز می باشد، نصب و راه‌ اندازی دومین دستگاه MRI پیشرفته با نرم جهانی از ضروریات این مرکز بود. در حال حاضر این مرکز دارای دو دستگاه MRI یک و یک و نیم تسلا و همچنین سه دستگاه CT اسکن می باشد.

در این بازدید  معاونان درمان، توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز حضور داشتند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹ قبل‌ازظهر
کد خبر: 0089112
آخرین خبر ها
گزیده خبرها