استاندار گیلان از بیماران بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان عیادت کرد

استاندار گیلان از بیماران بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان عیادت کرد

اسرار امروز. اسدالله عباسی به مناسبت هفته سلامت از بیماران بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان عیادت کرد و ضمن گفتگوی صمیمی با بیماران و کادر درمان ، بسته‌های سلامت را به بیماران بستری اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، اسدالله عباسی استاندار گیلان به مناسبت هفته سلامت از بیماران بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان عیادت کرد. در این بازدید که فرهاد براتی فرماندار لاهیجان ، ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی، صابر معاون عمرانی استاندار نیز حضور داشتند، عباسی در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس بیمارستان، ضمن گفتگوی صمیمی با بیماران و کادر درمان ، بسته‌های سلامت را به بیماران بستری اهدا کرد.

 نماینده عالی دولت در استان گیلان در این بازدید با توضیحات رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دکتر هاتف رئیس بیمارستان ، در جریان کم و کیف خدمات درمانی ارائه شده به بیماران و همچنین مشکلات بیمارستان قرار گرفت.

وی از بخش امحاگر زباله بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان که به صورت بهداشتی زباله های عفونی را از غیر عفونی تفکیک و آنها را امحا می‌کند .

عباسی در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان در جمع خبرنگاران، مدیریت پسماند را بسیار حایز اهمیت برشمرد و اظهار کرد: از ابتدای دولت سیزدهم، مدیریت پسماند از اولویت های ما بوده و تفکیک اصولی و اساسی زباله از مبدا، پردازش و بازیافت و همچنین امحا صحیح آن جز دغدغه های ما است.

 وی دفع زباله های عفونی را بخشی از مدیریت صحیح پسماند دانست و افزود: خوشبختانه در بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان زباله به درستی جمع آوری و امحا می‌شود و فاضلاب های آن نیز به گونه‌ای مدیریت می‌شوند که از بروز مشکلات زیست محیطی پیشگیری کند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به خدمات گسترده بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان به شهرستان‌های شرقی استان، گفت: علیرغم ارائه خدمات خوب به بیماران و ابراز رضایتمندی آنها، بیمارستان از وجود دستگاه MRI دولتی محروم بوده و جانمایی و راه اندازی آن در این بیمارستان از ضروریات است.

این مقام مسئول بر لزوم تخصیص یک دستگاه آمبولانس مجهز و پیشرفته به بیمارستان در آینده نزدیک تاکید کرد. گفتنی است؛ بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی دکتر پیروز لاهیجان علاوه بر خدمات رسانی به مردم این شهرستان، برخی از خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی را به مردمان شرق گیلان و حتی به غرب استان مازندران نیز ارایه می کند.

ارسال شده در جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۸:۲۱ بعد از ظهر
کد خبر: 3745288
آخرین خبر ها
گزیده خبرها