مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از پلیس راهور استان گیلان تقدیر کرد

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از پلیس راهور استان گیلان تقدیر کرد

اسرار امروز. اکبری مقدم در دیدار با فرماندهان پلیس راهور گیلان گفت: همکاری مستمر پلیس راهور موجب بهبود شرایط ترافیکی و کاهش تصادفات و همچنین ارتقاء شاخص امنیت جاده در مسیر منتهی به فاز تجارت و گردشگری شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، اکبری مقدم مدیرعامل و رییس هیات مدیره منطقه آزاد انزلی در دیدار با فرماندهان پلیس راهور استان گیلان گفت: مجموعه پلیس راه و راهنمایی رانندگی در طول سال همکاری مستمر با این سازمان داشته که شایسته تقدیر است و این امر موجب بهبود شرایط ترافیکی و کاهش تصادفات و همچنین ارتقاء شاخص امنیت جاده در مسیر منتهی به فاز تجارت و گردشگری شده است.

در این دیدار که سرهنگ امیر طالبی فرمانده پلیس راهور ، سرهنگ جاور صفاری فرمانده پلیس راه گیلان حضور داشتند، اکبری مقدم افزود: با توجه به اینکه منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از مقاصد هدف گردشگری در سطح کشور شناخته شده لازم است با همکاری مجموعه پلیس در تمامی ابعاد رفاه و امنیت برای گردشگران را با انجام کارهای کارشناسی ارتقاء داد.

فرماندهان پلیس راه استان نیز با اشاره به تجربه های خوب همکاری با سازمان منطقه آزاد انزلی ظرف سالهای گذشته و تصریح بر ظرفیت ها و فرصت های متنوع این منطقه برای اقتصاد استان و کشور، آمادگی مجموعه تحت فرماندهی خود را برای تداوم وگسترش همکاری ها در زمینه های مختلف اعلام کردند.

گفتنی است در این دیدار مهندس طالب پور، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان نیز در خصوص مباحث مترتب بر خودروهای پلاک منطقه با فرماندهان پلیس راه استان مطرح کرده که توافق های خوبی در مسیر تسهیل و تسریع به فرایند خدمت رسانی به صاحبین خودروهای پلاک منطقه حاصل شد.

ارسال شده در دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
کد خبر: 7838420
آخرین خبر ها
گزیده خبرها