انتقاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان از عملکرد ضعیف بنادر و دریانوردی گیلان

انتقاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان از عملکرد ضعیف بنادر و دریانوردی گیلان

اسرار امروز. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان به عملکرد ضعیف بنادر و دریانوردی استان گیلان در قبال لای‌روبی اسکله اشاره کرد و افزود: به دلیل کوتاهی‌های صورت ‌گرفته از سوی بنادر و دریانوردی استان حقوق بیت‌المال دچار تضعیف ‌شده و به همین دلیل انتطار ما از پیمانکار پروژه و بنادر و دریانوردی این است که مشکل لایروبی اسکله را تا نیمه اول تیر ماه برطرف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، سید محمد اسحاقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان در جریان بازدید از زیرساخت‌های عمرانی این شهرستان گفت: فرآیند بازسازی پل مرزی در حال انجام بوده و قرار است مناقصه این پروژه تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار شود تا پایان سال مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان میزان محوطه موردنیاز برای احداث تیرپارک را دو هکتار در بخشی از محدوده اسکله دانست و تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌ گرفته تا ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۱ تمام کارهای مربوط به احداث تیرپارک اعم‌از سرویس بهداشتی انجام می‌شود.

وی روشنایی پایانه غلات بارانداز ریلی راه‌آهن بین‌المللی آستارا-آستارا را دچار مشکل دانست و بیان کرد: مقرر شد با محوریت فرمانداری جلسه‌ای در محل استانداری تشکیل و آذری‌ها به تعهدات خود در قبال بارانداز ریلی راه‌آهن بین‌المللی آستارا-آستارا عمل کنند.

وی به عملکرد ضعیف بنادر و دریانوردی استان گیلان در قبال لای‌روبی اسکله اشاره کرد و افزود: به دلیل کوتاهی‌های صورت ‌گرفته از سوی بنادر و دریانوردی استان حقوق بیت‌المال دچار تضعیف ‌شده و به همین دلیل انتطار ما از پیمانکار پروژه و بنادر و دریانوردی این است که مشکل لایروبی اسکله را تا نیمه اول تیر ماه برطرف کنند.

محسن اولیایی مدیرکل جذب و امور سرمایه‌گذاری استانداری گیلان نیز در جریان بازدید از زیرساخت‌های عمرانی شهرستان آستارا اظهار کرد: تمام مشکلات این شهرستان در حوزه عمرانی پایش و قرار شد درخصوص رفع کاستی‌های موجود از سرمایه‌گذاران واجدشرایط دعوت به همکاری شود.

ارسال شده در یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰ قبل‌ازظهر
کد خبر: 2656026
آخرین خبر ها
گزیده خبرها