عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان نوید بخش اتفاقات خوب در آینده است
وزیر بهداشت و درمان در حاشیه سفر به استان گیلان:

عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان نوید بخش اتفاقات خوب در آینده است

اختصاصی / اسرار امروز. وزیر بهداشت و درمان در خصوص ارزیابی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان یکی از دانشگاه های خوب وزارت بهداشت و درمان است و در این دوره با تلاش و مدیریت خوب دکتر یوسف زاده تلاش شده است تا مشکلات گذشته رفع شود.

وزیر بهداشت در پاسخ به سوال خبرنگار اسرار امروز ،مبنی بر اینکه عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان را طی یکسال اخیر چگونه ارزیابی میکنید؟ اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان با توجه به مشکلات موجود بسیار خوب عمل کرده و تلاش داشته تا از موانع موجود با درایت و به درستی عبور نماید که جا دارد تا شخصا از دکتر یوسف زاده رییس داشگاه علوم پزشکی گیلان تقدیر و تشکر کنم.

وی به برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان اشاره نمود و اضافه کرد: با تدوین این برنامه راهبردی امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ثبات نسبی در زمینه های مختلف برسد که جای تقدیر دارد و عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان نوید بخش اتفاقات خوب در آینده است.

دکتر قاضی زاده هاشمی در ادامه همچنین به کلنگ احداث تصفیه خانه فاضلاب سه بیمارستان با همت دکتر یوسف زاده یادآور شد: اکثر بیمارستانهای دولتی بر اساس گزارشی که از خانم دکتر ابتکار گرفتم فاقد تصفیه خانه فاضلاب هستند حتی بعضی از بیمارستانهای خصوصی هم در این زمینه مشکل داشتند که البته با تلاش جناب دکتر یوسف زاده کلنگ تصفیه خانه سه بیمارستان زده شد و برای همه بیمارستانهای گیلان هم احداث تصفیه خانه فاضلاب برنامه ریزی شده و امیدوارم سازمان برنامه و بودجه همکاری لازم در این زمینه داشته باشد.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۵ بعدازظهر
کد خبر: 7757360
آخرین خبر ها
گزیده خبرها