دولت و مجلس جیب مردم را زدند!
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی:

دولت و مجلس جیب مردم را زدند!

اسرار امروزآقای نماینده‌ای که در کمال گستاخی و پرویی داد می‌زند که آهای مردم ایران ما پشت شما هستیم، چرا دروغ می‌گویی؟!/ مردم توانایی خرید یک عدد ساندویچ را هم ندارند!/ مسئولان متوهم‌اند، مشکل روانی دارند و باید بروند تست سلامت روان بدهند/ چه خوشتان بیاید چه نه سفره مردم به برجام و روابط با کشورها گره خورده است!/ جلیلی فقط در پی جنگ آفرینی است!/ رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی توهین به شعور مردم ایران است!/ وزیر کشور یکبار هم به آشپزخانه خانه‌اش نرفته که میگوید فقط ۴ قلم کالا گران شده است!/ استعفای عبدالملکی کافی نیست، او باید دادگاهی شود!/ افغانستان ما را راه نمی‌دهد!/ هند  نفت را از روسیه می‌خرد نه ایران و از سویی دیگر به پیامبر اسلام توهین می‌کند اما امیر عبداللهیان به آنجا رفته و نماز می‌خواند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از دیده بان ایران؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی معتقد است که اگر حاکمیت مردم را کنار بزنند، باید فاتحه همه چیز را خواند!

جعفرزاده در خصوص درگیری لفظی آقای لاریجانی و جلیلی بر سر خارج شدن یا نشدن از ان پی تی گفت: بنده از درگیری آقای لاریجانی با جلیلی باخبر نیستم. اما این خیلی روشن است که با دیدگاهی آقای جلیلی دارد کشور اداره نخواهد شد! زیرا آقای جلیلی فقط در پی جنگ آفرینی است!

وی با تاکید بر اینکه تمامی کسانی که انتخابات را مهندسی کردند و ابراهیم رئیسی را رئیس جمهور کردند باید در فردای روز قیامت جوابگو باشند!افزود: نگذاشتند که مردم حق انتخاب داشته باشند. الان دیگر درگیری و دعوای فلانی و فلانی اصلا مطرح نیست؛ موضوع نان و جان مردم است!

این نماینده سابق مجلس خاطرنشان کرد: دولت برای افزایش قیمت کالاها و حذف ارز ترجیحی و دست بردن در جیب مردم از مجلس مجوز گرفت!

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی یادآور شد: به محض انتشار سند بودجه ۱۴۰۱ حنجره‌یمان پاره شد بس که هوار زدیم که مگر می‌شود مالیات را از ۲۱۸ میلیارد تومان به ۶۵۰ هزار میلیارد تومان افزایش داد؟! این مصداق بارز زدن جیب مردم است!

جعفرزاده گفت: آقای نماینده‌ای که در کمال گستاخی و پرویی داد می‌زند که آهای مردم ایران ما پشت شما هستیم، چرا دروغ می‌گویی؟! تو به عنوان نماینده مجلس به دولت اجازه دادی که قیمت همه کالاها را افزایش دهد حالا حرف از مردم می‌زنی؟! همین آقای نیکزاد گفت وقتی به کلیات مجلس رای دادید یعنی شما حذف ارز ترجیحی را پذیرفتید! آقای نماینده می‌گوید که یارانه باید ۶۰۰ هزار تومان شود! مرد حسابی چرا آنقدر دروغگویی؟! مگر در بودجه چنین رقمی برای افزایش یارانه آورده شده؟!

وی با اشاره به اینکه مردم دیگر از این اداهای پوپولیستی خوششان نمی‌آید و رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی توهین به شعور مردم ایران است، اضافه کرد: در خصوص همین افزایش قیمت کالاها، سردار وحیدی، وزیر کشور در تلویزیون ادعا کرد که تنها قیمت ۴ قلم کالا افزایش پیدا خواهد کرد اما ما مشاهده می‌کنیم از اقلام ضروری بگیرید تا غیرضروری، همه و همه به شدت دچار افزایش قیمت شده‌اند! هر کسی که این حرف دروغ را مطرح می‌کند، یکبار هم به آشپزخانه خانه خودش نرفته است! شما هر غذایی درست کنید، نیاز به روغن دارد! اغذیه فروشی‌ها در حال ورشگستگی و تغییر شغل هستند چون دیگر مردم توانایی خرید یک عدد ساندویچ را هم ندارند! آنقدر این فرد سخیفانه این حرف را می‌زند که حد ندارد! وقتی شما روغن را گران می‌کنید دیگر نمی‌توانید هوار بکشید که چرا لاستیک گران شد!

وی ادامه داد: استعفای عبدالملکی کافی نیست، او باید دادگاهی شود! اینجا مگر مهدکودک است؟! یک آدم متوهمی مثل عبدالملکی آمد همه چیز را به‌هم ریخت و رفت؛ به همین راحتی! چه کسی جوابگوی وضعیتی است که عبدالملکی برای کشور درست کرده؟! هر چقدر فحش و بد و بیراهی که به نظام و جمهوری اسلامی می‌دهند مقصرش عبدالملکی و دولت ابراهیم رئیسی است! مسئولان متوهم‌اند، مشکل روانی دارند و باید بروند تست سلامت روان بدهند. این فرد در کمال پررویی می‌گوید گران شدن دلار ربطی به تحریم‌ها ندارد! سفره‌ای که به برجام گره خورده را می‌گویید گره نمی‌زنیم؟! چه خوشتان بیاید چه نه سفره مردم به برجام و روابط با کشورها گره خورده است! شما نمی‌توانید بگویید که می‌خواهم یک اقتصاد پویا داشته باشم اما با همه کشورها قهرم!

جعفرزاده گفت: افغانستان ما را راه نمی‌دهد! شما نگاه کنید هند از سمتی؛ صراحتا اعلام کرد که نفت را از روسیه می‌خرد نه ایران و از سویی دیگر به پیامبر اسلام توهین می‌کند اما امیر عبداللهیان به آنجا رفته و نماز می‌خواند! آقای عبداللهیان نمی‌شود در خانه خودت نماز بخوانی؟! رسانه‌ها چرا سکوت کردند؟!

ارسال شده در پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۰۲ بعد از ظهر
کد خبر: 2789224
آخرین خبر ها
گزیده خبرها