خدايا خداوندا خودت به داد اقشار کم درآمد و حقوق‌ بگيران مظلوم برس

خدايا خداوندا خودت به داد اقشار کم درآمد و حقوق‌ بگيران مظلوم برس

اسرار امروزچرا  مردم مظلوم بايد چوب  رفيق ‌بازيها مسئولان را بخورند؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، واقعاً گرانی بيداد می‌كند. خصوصاً افرادي كه حقوق‌ بگير هستند زندگی پر از استرسی دارند چون هزينه های آب  -  برق – گاز و مايحتاج زندگي اصلاً برایشان قابل تحمل نيست و كار به جايی رسيده كه اكثر مردم مظلوم ما را در محاصره قرار داده است. البته در اين گرفتاريهای موجود كه مردم با آن دست به گريبان هستند و ناچارند با صبر و شكيبايي با كمبودها و نارسائی‌های موجود خصوصاً  گرانی های كمرشكن بسازند و تحملش كنند اما هيچگاه حاضر نيستند ندانم كاری ها و كم‌ كاری ها و اختلاس های سنگين مديران مسئول ‌نما را تحمل كنند چون مملكت ما سرشار از ثروت است.

 وقتي  طلا داريم، ذخایر نفت و گاز ما در دنيا قابل توجه است  و از همه مهمتر مردمانی نجيب و با فرهنگ و مهربان داريم، پس بايد عدالت را الگو قرار دهيم و رضايتمندی مردم را به همراه داشته باشيم و از همه مهمتر بار گرانی را از دوش اين مردم عزيز برداريم تا مردم از مسئولان دوری نكنند.

قابل ذكر است چند روز پيش دكتر زماني رئيس محيط‌ زيست در يك كنفرانس مطبوعاتي گزارشي از عملكرد خود ارائه داد که من خبرنگار با طرح سوالی از ايشان گفتم كه روستاييان زحمتكش سراوان بيش از 36 سال است كه در محاصره زباله قرار دارند و حتی اهالی آن روستا به بيماری پوستی – گوارشی و سرطان دچار شده اند. متأسفانه آقايان مسئول مي‌روند تماشا مي‌كنند، وعده مي‌دهند اما از عمل خبری نيست. يا اينكه رودخانه‌هاي گوهررود و زرجوب در داخل شهر رشت وجود دارد و روزگاری اهالی شهر با صيد ماهی از این رودخانه ها زندگی خود را تأمين مي‌كردند اما متأسفانه در حال حاضر به آلوده‌ ترين رودخانه‌های دنيا معروف شده اند.

ناگفته نماند چند سال پيش دكتر نوبخت 50 ميليارد تومان اعتبار جهت ساماندهی اختصاص داد اما نشان به آن نشان كه هنوز هم كاری در اين زمينه از پیش نبردند. حتی چندين بار از مديران سازمان آب منطقه‌‌ای و شرکت آبفای شهری و شهرداری سوال كردم كه این اعتبار صرف چه راهي شده است اما كسي پاسخگو نشد.

 دستگاههاي نظارتي هم در اين زمينه سكوت كردند و اگر برخوردی داشتند چرا اعلام نكردند؟ زیرا اينگونه موارد بايد اطلاع‌ رساني شود. به هر حال مردم هم حق دارند و بايد در جريان عملكرد خدمتگزاران خود قرار گيرند. مديركل محيط‌ زيست در پاسخ به من خبرنگار گفت ما دستگاه نظارتي هستيم انشاالله پيگيري مي‌كنيم.

دوباره از دكتر زماني سوال كردم كه درياي خزر يك ثروت خدادادي است چرا بايد به علت عدم كفايت مديران ذيربط تبديل به حوضچه فاضلاب شود و كار به جايي برسد كه اعلام كنند شنا در درياي خزر ممنوع شده است.

چرا ما مردم مظلوم بايد چوب اين رفيق ‌بازيها را بخوريم . به هر حال انتظار داريم تا استاندار گيلان هر چه سریعتر آستین همت بالا بزند و شخصا پیگیر مشکلات موجود باشند و برای ايجاد اميدواری و رفع يأس و نااميدی ماجرای كارخانجاتي كه به علت ندانم‌ كاريهای مديران مسئول‌نما تعطيل و حراج شدند را مورد بررسي قرار دهند و با مشورت مديراني چون آقايان تطهيری، هادی تيزهوش، مهندس احمدزاده، مهندس پورعلی، دكتر اميد حسيني و ... كارخانجات بزرگی از جمله فرش گيلان – پوپلين – الكتريك ايران – ابريشم – پوشش و ... را راه ‌اندازی كنند تا جوانان عزيز تحصيلكرده‌ای كه از بیکاری رنج می برند را از نا اميدی نجات دهند و برايشان شغلي آبرومندانه تهيه كنند تا اين عزيزان كه سرمايه‌های مملكت هستند با دريافت حقوق متناسب به زندگي غرورآفرين خود ادامه دهند و اما در خصوص مهار گراني لازم است مديران عالیرتبه براي خريد لوازم زندگي شخصاً به بازار بيايند و مثل مردم عادي خريد كنند شايد متوجه شوند كه مردم با چه معضلاتي روبرو هستند تا چاره درمان شود. انشاالله

ارسال شده در جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۳۴ بعد از ظهر
کد خبر: 3169589
آخرین خبر ها
گزیده خبرها